Staň sa kráľom e-gaming hier v kasíne Svet hier Niké: Boj o podiel z dotácie 15 000 eur stále pokračuje

Staň sa kráľom e-gaming hier v kasíne Svet hier Niké: Boj o podiel z dotácie 15 000 eur stále pokračuje

Chceš sa stať kráľom e-gaming hier v kasíne Svet hier Niké? Boj o podiel z lukratívnej dotácie vo výške 15 000 eur stále pokračuje!

Unikátnu príležitosť stať sa kráľom e-gaming hier prináša kasíno Svet hier Niké. Špeciálny turnaj prebieha od piatka 6. októbra do utorka 10. októbra 23:59 hod. Zapojiť sa môžeš hraním ktorejkoľvek hry od spoločnosti e-gaming nachádzajúcej sa v ponuke kasína Svet hier Niké.

Staň sa kráľom e-gaming hier v kasíne Svet hier Niké

Podmienkou je hrať nielen hry od e-gaming, ale do turnaja sa kvalifikujú len spiny v hodnote minimálne 0,50 eur. Na účasť v súťaži nie je potrebná žiadna registrácia, len platný účet v kasíne Svet hier Niké. Systém bodovania v súťaži je úplne jednoduchý, každý spin sa počíta ako jeden bod. Samozrejme, musí byť v hodnote aspoň 0,50 eur a na hre od spoločnosti e-gaming. Čím viac to roztočíš a hráš, tým viac vyhrávaš!

Napríklad: vyberieš si svoju obľúbenú hru od spoločnosti e-gaming v ponuke Svet hier Niké a odohráš na nej 100 točení v hodnote minimálne 0,50 eur. Tak do rebríčka turnaja získaš 100 bodov. Čím viac bodov nazbieraš, tým máš vyššiu šancu získať zaujímavú odmenu z celkovej dotácie vo výške 15 000 eur.

Odmenených bude najlepších 150 hráčov a stále máš šancu šplhať sa v rebríčku. Hrá sa o skutočne zaujímavé odmeny. Víťaz získa rovných 3 000 eur, hráč na druhom mieste 2 000 eur a „bronzový“ 1 500 eur. Vyber si niektorú z hier od e-gaming, ako napríklad Yellow Dragon, Multiplay 81, Big Show, Frozzy Fruits, Treasures of Asgard, Apparatus, Apparatus 2, Farmer Jack, After Dark, Mountain Legends, Mountain Legends 2, Vigorous Knights či Primal Age. Hraj spiny aspoň za 0,50 eur a si v hre. Zbieraj body, posúvaj sa v rebríčku a zabojuj o svoj podiel z celkovej dotácie 15 000 eur.