Skús dve nové hry v kasíne Svet hier Niké. A jednu z nich si v sobotu môžeš vyskúšať úplne zadarmo!

Skús dve nové hry v kasíne Svet hier Niké. A jednu z nich si v sobotu môžeš vyskúšať úplne zadarmo!

Online kasíno Svet hier Niké prináša dve nové hry a jednu z týchto noviniek si v sobotu môžeš vyskúšať úplne zadarmo.

Mega Carp Caramba a Joker 5 – dve úplne nové hry, ktoré pridalo do svojej atraktívnej ponuky online kasíno Svet hier Niké. Vydaj sa na rybačku s hrou Mega Carp Caramba a možno práve na tvojej udici skončí nejaký luxusný úlovok. Čo tak zlatý kapor?

Svet hier Niké prináša dve novinky

Skvelá vec je, že v online kasíne Svet hier Niké si túto novinku môžeš v sobotu 29.7. vyskúšať úplne zadarmo. Bonus vo forme voľných točení je určený pre aktívnych hráčov. Využi túto lákavú ponuku a zahraj si čerstvú novinku s voľnými točeniami.

Mega Carp Caramba je slot z dielne spoločnosti Tech4Bet.

Joker 5 poteší milovníkov klasických ovocných hracích automatov, tentoraz ide o kúsok z dielne spoločnosti Synot Games. Na slote s troma valcami a troma radmi symbolov si užijete množstvo ovocnej sviežej zábavy. Samozrejme, nemôže chýbať ani obľúbený Joker alebo Žolík.

Slot Joker 5, ktorý je horúcou novinkou v ponuke online kasína Svet hier Niké, prináša päť výherných línií. Hrozno, čerešne, pomaranč, citrón či melón. Obľúbené ovocné symboly nemôžu chýbať. Wild symbolom v tejto hre je práve spomínaný Joker a ak chytíte troch v rade, tak sa môžete tešiť na atraktívne výhry.

Obe novinky v kasíne Svet hier Niké prinášajú množstvo výbornej zábavy a okrem toho aj zaujímavý výherný potenciál. Pre milovníkov ovocných automatov zo „starej školy“ je to Joker 5 a ak chcete skúsiť niečo netradičnejšie, tak odporúčame Mega Carp Caramba. Slot, ktorý vás zoberie na najlepšiu rybačku vášho života, pretože hráte o skutočne lahodné úlovky.

Caramba v kasíne Svet hier Niké

Zdroj: nike.sk

Pripomíname, že okrem atraktívnych noviniek kasíno Svet hier Niké prináša aj atraktívny Mega Jackpot, ktorého hodnota presiahla sumu 40 000 eur.

A nezabúdaj, v sobotu 29. júla si jednu z noviniek – Mega Carp Caramba – môžete vyskúšať úplne zadarmo s voľnými točeniami pre aktívnych hráčov.