Skrotíš mýtických drakov či nebezpečného Čierneho pantera? 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Skrotíš mýtických drakov či nebezpečného Čierneho pantera? 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Ak ti nechýba odvaha, rozhodne vyskúšaj 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké. Prečo odvaha? Pretože bude potrebné skrotiť Čierneho pantera či mýtických drakov!

5 nových hier prináša kasíno Svet hier Niké

81 Panther

Čaká na teba skvelé dobrodružstvo v džungli plnej nebezpečenstiev, ktorej vládne Čierny panter. Predieraj sa hustou džungľou, zdolávaj nástrahy, ktoré na teba číhajú a na štyroch valcoch slotu od Synot Games si môžeš vytočiť atraktívne výhry. Staneš sa kráľom džungle?

Red Fire

Teraz bude poriadne horúco, tak pozor, aby ste sa nepopálili s týmto novým slotom v kasíne Svet hier Niké! Red Fire je hrací automat od spoločnosti Tech4Bet. Je to vzrušujúca a úplne jednoduchá hra. Trojvalcový ovocný slot s troma radmi symbolov a piatimi výhernými líniami. Wild symbol v tejto hre nielen nahrádza chýbajúce symboly vo výherných líniách, ale aj spúšťa multiplikátor! V hre Red Fire nechýbajú ani obľúbené voľné točenia.

Respin Sapphire

Necháš sa oslepiť leskom drahých kameňov s ďalšou novinkou v kasíne Svet hier Niké? Výherné kombinácie môžeš poskladať na piatich fixných líniách. Divoký symbol v tejto hre je Zafír. Ako aj z názvu slotu vyplýva, v hre nechýba funkcia respinov, ktorá môže pekne zvýšiť potenciálne výhry. V slote sa stretneš so symbolmi ako spomínaný Zafír, Diamant, Rubín a nechýbajú Drahokamy rozličných farieb (oranžový, ružový, žltý, modrý, zelený).

Rich Sevens

Prinesú sedmičky bohatstvo aj tebe? Pravda sa ukrýva na troch valcoch. Užívaj si naplno jednoduchú klasiku oblečenú v modernom a sviežom šate.

5 Dragon Hearts

Ďalšia dobrodružná jazda na teba čaká v slote 5 Dragon Hearts. Ponor sa do sveta mýtických drakov a rytierov, v ktorom nechýbajú skvelé výhry a symboly ako mince, štíty či meče. Tvojím cieľom je nájsť najväčší poklad, ktorý pätica drakov ukrýva a tým je Dračie oko. Ak sa ti podarí túto misiu úspešne splniť, dostaneš sa k vysnívanému pokladu!