Roztoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a hraj každý štvrtok o 1 100 voľných točení

Roztoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a hraj každý štvrtok o 1 100 voľných točení

Zahoď všetky starosti za hlavu a roztoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké. Každý štvrtok môžeš hrať o 1 100 voľných točení, tak neváhaj a toč!

Domácu úlohu si splň od stredy do utorka a to uskutočnením herného vkladu na športové podujatia z kurzovej ponuky Niké minimálne v hodnote 150 €. Napríklad podaj v spomínaných dňoch desať tiketov so športovými podujatiami po 15 € a splnil si podmienku.

Zatoč Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké a hraj o 1 100 voľných točení

Maj na pamäti, že do sumy 150 € nepočítajú stornované tikety, vrátené stávky, voľné tikety alebo tikety za niky.

Ak dokážeš túto jednoduchú podmienku splniť, tak vo štvrtok môžeš v kasíne Svet hier Niké zatočiť Bezstarostným kolesom a hrať o 1 100 voľných točení. Hodnota bonusového free spinu je 0,10 € a vyhrané voľné točenia ti budú pripísané spravidla do 30 minút. Prihlás sa vo štvrtok do hráčskeho konta, prijmi bonus, splň podmienky a môžeš točiť Bezstarostným kolesom naplno.

Odmenu, ktorú si vytočíš vo štvrtok na Bezstarostnom kolese môžeš využiť vo vybraných nejackpotových hrách od spoločnosti Red Tiger. Získaný bonus má platnosť do 24 hodín od pripísania. Dávaj na to dobrý pozor, pretože v opačnom prípade nazbierané free spiny prepadnú bez náhrady. Bezstarostné koleso môžeš využiť v kasíne Svet hier Niké do 31. augusta 2023.

Skúste svoje šťastie s najpopulárnejšími slotovými hrami na nike automaty.

Dôležité upozornenie: Prijatím bonusu v rámci Bezstarostného kolesa si zrušíš všetky prebiehajúce bonusy v kasíne. Preto odporúčame dokončiť si všetky rozbehnuté bonusy a tak následne sa zapojiť do akcie Bezstarostné koleso v kasíne Svet hier Niké.

Akcia Bezstarostné koleso prebieha do 31. augusta v jedenástich samostatných kolách. V každom kole získavaš voľné točenia do inej vybranej hry. Postupne vyhrávaš free spiny do týchto hier: Wild Hot Chilli Reels, Ninja Ways, Gems Gone Wild, Jack In A Pot, Dragon´s Luck Power Reels, Crazy Genie, Pirates Plenty Mega Ways, Blazing Clusters, Reel Heist, Fruit Blox a Five Star.

Svoje obľúbené hry v kasíno Svet hier Niké si môžeš užívať naplno a skutočne bez starostí. Stačí splniť podmienky akcie a vo štvrtok zatočiť Bezstarostné koleso o 1 100 free spinov.