Rozprávkové motívy, rozprávkové výhry: 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Rozprávkové motívy, rozprávkové výhry: 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké pripravilo nádielku 5 nových hier. Rozprávkové motívy, rozprávkové výhry čakajú na teba!

Novinky v kasíne Svet hier Niké s rozprávkovým nádychom

KNIGHTS HEART

Vydajte sa do stredoveku a objavte svet statočných kráľov a hradov. Zaujímavý kúsok z dielne spoločnosti Amusnet prináša skvelú zábavu na šiestich valcoch. 50 výherných línií a pozor na bonus Mystery Jackpot Cards, ktorý sa objavuje náhodne a môže priniesť skvelú jackpotovú výhru.

Po víťaznom zatočení vás poteší stredoveká fanfára. Novinka v ponuke Svet hier Niké Knights Heart prináša symboly ako napríklad prsteň, štít, helma a nemôžu chýbať ani kráľ a kráľovná. Scatter symboly hradu vás dokážu preniesť do bonusovej hry s free spinmi. Nájdite aspoň štyri symboly hradu a ste tam!

Následne si môžete vybrať z troch možností:

3 free spiny s troma valcami naskladaných wild symbolov

8 free spinov s dvoma valcami naskladaných wild symbolov

16 free spinov s jedným valcom naskladaných wild symbolov

Mystery Jackpot Cards

Prináša šancu vyhrať progresívny jackpot a náhodne sa spúšťa po ľubovoľnom zatočení. Vstúpite do hry, v ktorej vyberáte z 12 kariet otočených lícom nadol.

AGE OF TROY

Age of Troy vás prenesie do čias Tróje a Sparty. Porazte armádu Sparťanov, ochráňte Parisa a Helenu Trójsku. A získajte zaujímavé výhry. Ak ste niekedy snívali o tom, že budete bojovníkom v trójskej vojne, keď trójska ríša bojovala so Sparťanmi – je čas zahrať si Age of Troy – epický adventúrny automat od Amusnet, teraz už v ponuke aj kasína Svet hier Niké!

Na tých najodvážnejších bojovníkov čaká veľa odmien, bojujete s Achilom, pomôžete poraziť spartskú armádu a ochránite Paris aj Helenu Trójsku. Dostanete tiež príležitosť vyhrať bonus free spinov za ochranu posvätného Chrámu bohov, zatiaľ čo musíte skrotiť trójskeho koňa.

Slot má hraciu mriežku 5×3, vďaka trom symbolom chrámu môžete získať 12 free spinov. Ako by ste od tejto hry o Tróji čakali, nebezpečný trójsky kôň sa môže vydať na divokú cestu – skvelou správou je, že keď to urobí, nahradí všetky symboly výplatných tabuliek v snahe vytvoriť ešte dobrodružnejšie ceny. Slot Age of Troy prináša 20 výherných línií, množstvo dobrodružstva, skvelej zábavy a atraktívne bonusové možnosti.

Okrem týchto dvoch doslova rozprávkových slotov pridalo kasíno Svet hier Niké do svojej ponuky aj ovocné novinky: 40 Burning Hot, Caramel Hot a 5 Dazzling Hot.