Ríša Aztékov čaká na teba. Vyskúšaj dve nové hry v kasíne Svet hier Niké

Online kasíno Svet hier Niké pripravilo dve nové hry, ktoré môžeš vyskúšať aj ty! Vydaj sa do tajomnej Ríše Aztékov alebo stav na osvedčenú ovocnú klasiku, výber je len na tebe.

Novinky v kasíne Svet hier Niké – niečo pre dobrodruhov aj pre milovníkov ovocnej klasiky

Aztec Jaguar

Zamier do legendárnej Aztéckej ríše a vylov svoj poklad! Čaká na teba fantasticky graficky spracovaný výherný automat od spoločnosti Synot Games s množstvom bonusových funkcií. Grafika je skutočne lahodná, napríklad symboly sa pri zastavených valcoch pohybujú a lesknú. Aztec Jaguar je päťvalcový slot s troma radmi symbolov a 25 výhernými líniami. Aztécky bojovník je wild symbolom a Aztécke pyramídy plnia funkciu scatter symbolu. Nájdi na druhom, treťom a štvrtom valci tri scatter symboly a získaš voľné točenia. Tešiť sa môžeš aj na veľmi obľúbenú funkciu Hold & Win. Bonusovú hru spustí šesť a viac jackpot symbolov. Tie sa uzamknú a hra pokračuje troma respinmi. V nich potrebuješ nájsť ďalší bonusový symbol. Ak sa ti to podarí, počítadlo respinov sa opäť vráti na číslo 3. Bonusová hra končí, ak počas troch respinov nenájdeš bonusový symbol alebo po obsadení všetkých polí bonusovými symbolmi. Získať môžeš Grand Jackpot v hodnote 500-násobku stávky.

27 Simply Ways

Pohodová novinka v kasíne Svet hier Niké. Trojvalcová ovocná klasika s 27 výhernými líniami od spoločnosti Tech4Bet. Wild symbol nielen nahrádza chýbajúce prvky vo výhernej kombinácii, ale má aj schopnosť násobiť výhru vo výplatnej línii. Perfektná vec na slote 27 Simply Ways je tá, že akékoľvek ovocie, akýkoľvek symbol v počte kusov minimálne trikrát v prostrednom riadku spúšťa bonusovú hru s voľnými točeniami.

Kasíno Svet hier Niké opäť potešilo všetkých milovníkov kvalitnej hazardnej zábavy. Pre dobrodružnejších hráčov je tu Aztec Jaguar s obľúbenou funkciou Hold & Win. Pre hráčov preferujúcich ovocnú klasiku zas zaujímavý slot 27 Simply Ways, ktorý má tiež potenciál zaujať.