Priprav cesnak, upíri útočia! Svet hier Niké predstavil päť skvelých noviniek

Priprav cesnak, upíri útočia! Svet hier Niké predstavil päť skvelých noviniek

Nachystaj si zásoby cesnaku a priprav sa na útok krvilačných upírov. Predstavujeme ti päť nových slotov v online kasíno Svet hier Niké.

Kingdom of Vampires

Tajomný svet krvilačných upírov prináša spoločnosť Adell do online kasína Svet hier Niké. Vyzbroj sa cesnakom, pevnými nervami a chuťou na hazardnú zábavu a poriadne napätie. Štyridsať výherných línií a bonusová hra nabitá voľnými točeniami, to všetko na teba čaká v tajomnom svete ako vystrihnutom z dobrodružstiev o Draculovi.

Cold&Hot

Zima, teplejšie a horúco! Našiel si skvelý slot, ktorý prináša spomínaná online herňa a ktorý ťa nudiť zaručene nebude. Uži si naplno zimu aj teplo, zbieraj teplomery a prechádzaj z jedného teplotného módu do druhého. Slot, aký si ešte nezažil!

Secret Of The Castle 2

Vyhlás útok na nedobytnú pevnosť a zmocni sa cenností, ktoré ukrýva. Čaká na teba 81 výherných línií a množstvo skvelej zábavy. Nájdi tri zlaté mince na jednej výhernej línii alebo odhaľ symbol sekery a zaručene ťa potešia fantastické odmeny.

Chcete byť vždy v obraze? Skontrolujte si najnovšie výsledky na niké livescore.

Medzi novinkami v Svet hier Niké aj ovocné sloty

Hot Wild 10

Ovocný slot z dielne spoločnosti Tech4Bet figuruje medzi piatimi novinkami v online kasíne Svet hier Niké. Hot Wild 10 je pokračovaním slotu Hot Wild 5. Namiesto piatich výherných línií ich tentoraz čaká na teba rovný dvojnásobok a teda 10.

Joker Crown 5

Obľúbených ovocných automatov nikdy nemôže byť dosť a zostaneme pri spoločnosti Tech4Bet. Nestarnúca klasika vo svete hazardných hier a to Joker Crown 5. Mriežka 3×3 a päť výplatných línií. Chyť tri symboly hviezdy (scatter symbol) a získaš desať bezplatných zatočení. Alebo chyť dva symboly koruny (wild symbol) a vyber si jeden z dvoch mystery symbolov.

Kasíno Svet hier Niké prináša päť skvelých noviniek a je len na tebe, ktorú z nich si vyberieš ako prvú. Či už obľubuješ klasické ovocné sloty (Hot Wild 10, Joker Crown 5) alebo chceš skúsiť niečo menej tradičné. Napríklad Kingdom of Vampires prináša vzrušujúcu tému a skvelé výherné možnosti.