Prichádza jeseň, doplň vitamíny s novinkami v kasíne Svet hier Niké

Leto pomaly odchádza a na dvere pomaly ale isto klope Pani Jeseň. Doplň potrebné vitamíny s ovocnými novinkami v kasíne Svet hier Niké.

Svet hier Niké prináša dve nové hry do svojej ponuky. Tentoraz pôjde o ovocné klasiky, ktoré ťa nadopujú adrenalínom a potrebnými vitamínmi pred prichádzajúcim jesenným obdobím.

Ovocné novinky v kasíne Svet hier Niké

Joker Blast

Obľúbený Joker je späť. Tentoraz v slote Joker Blast, ktorý ťa pobaví a môže priniesť okrem skvelej zábavy aj skvelé výhry. Trojvalcový hrací automat s divokým symbolom v podobe Jokera. Ten nahrádza klasicky všetky chýbajúce symboly vo výhernej línii. Bonusová funkcia Blast Respin ťa zdvihne zo stoličky.

Joker Crown 10

Novinky v kasíne Svet hier Niké vo veľmi podobnom štýle. Ani tentoraz nechýba obľúbený Joker a ovocná tematika. Citróny, slivky, melóny či čerešne ťa nadopujú skvelou zábavou aj vitamínmi pred prichádzajúcim sychravým jesenným obdobím. Netradičné na tomto slote je, že nemá wild symbol. To však vôbec nevadí, pretože ti to vynahradí scatter symbol hviezdy, ktorý spúšťa voľné točenia.

Svet hier Niké ti servíruje šťavnatú porciu zábavy a s novinkami Joker Blast a Joker Crown 10 sa nudiť zaručene nebudeš. Symboly Jokera a ovocná téma patria medzi starú dobrú klasiku. V jednoduchosti je krása a o týchto hrách to rozhodne platí. Krása je však aj v Mega Jackpote kasína Svet hier Niké, ktorý sa pohybuje na úrovni zhruba 100 000 eur!