Príbeh tisíc a jednej noci či poklad faraónov: Spoznaj nové hry v kasíne Svet hier Niké

Príbeh tisíc a jednej noci či poklad faraónov: Spoznaj nové hry v kasíne Svet hier Niké

Zaži na vlastnej koži príbeh ako z rozprávok tisíc a jednej noci alebo sa zmocni pokladu faraónov. Toto sú nové hry v kasíne Svet hier Niké!

Svet hier Niké otvára svoje brány pre ďalších päť nových hier, ktoré si môžu hráči naplno užívať. Množstvo dobrodružstva, zábavy a parádnych výhier čaká na vás.

Nové sloty v kasíne Svet hier Niké

Orient Story

Zažite rozprávku tisíc a jednej noci na vlastnej koži a preneste sa s hrou Orient Story do magického Orientu. Zábava čaká na piatich valcoch a výhry prináša 15 výherných línií vyplácaných oboma smermi. Nechýbajú „vychytávky“ ako expandujúce respiny alebo bonusová hra. K dispozícii sú štyri progresívne jackpoty a na jedno zatočenie môžete získať neuveriteľných 15 000 x svojho vkladu! Priemerná výhernosť (RTP) dosahuje hodnotu 96,35 %. Tešiť sa môžete na symboly ako napríklad orientálny palác, čarovná lampa alebo lietajúci koberec.

Egypt Sky

Tentoraz si kasíno Svet hier Niké pripravilo pre hráčov s touto novinkou vo svojej ponuke ochutnávku starovekého Egypta. Nemôže chýbať legendárna Kleopatra, pyramídy, vojnové vozy či posvätný skarabeus. Ide o päťvalcový slot so štyrmi radmi symbolov a 40 výhernými líniami.

Wild symbol je v tejto hre nílsky kríž, ktorým môžete nahradiť všetky symboly v hre okrem scatter symbolu s pyramídou.

Nílsky kríž, resp. wild symbol, sa môže objaviť len na prvých troch valcoch. V prípade, že sa na valci objaví wild symbol, ktorý sa môže zapojiť do výhernej kombinácie, rozšíri sa na celý valec.

Ako už bolo spomenuté – scatter symbol v tejto hre je pyramída. Keď sa objaví na valcoch tri až päť symbolov pyramíd, spustí sa bonusové kolo so zatočeniami zdarma. V závislosti od počtu scatterov si užijete 3, 5 alebo 7 zatočení zdarma.

Počas zatočenia zdarma sa každý wild symbol rozšíri na celý valec a zostáva na mieste až do skončenia bonusu.

40 Hot & Cash
V nádielke nových hier v kasíne Svet hier Niké nemôže chýbať ani poriadna dávka ovocného osvieženia. 40 Hot & Cash prináša skvelú zábavu a parádne výhry na 40 výherných líniách.

Sviežu nádielku ovocnej zábavy prinášajú aj ďalšie dve novinky 5 Juggle Fruits a 5 Lucky Hot.