Poriadna porcia skvelej zábavy: Svet hier Niké má 10 nadupaných noviniek

Poriadna porcia skvelej zábavy: Svet hier Niké má 10 nadupaných noviniek

Svet hier Niké prináša poriadnu porciu výbornej zábavy. Spoznaj 10 fantastických noviniek a roztoč to s nimi naplno.

10 noviniek prináša kasíno Svet hier Niké

6 Fruits Deluxe

V jednoduchosti je krása a dôkazom toho je aj tento ovocný slot od spoločnosti Synot Games. Svoje výhry môžeš poskladať na piatich výherných líniách a nechýba bonusová hra s free spinmi (možnosť získania 10, 15 alebo 20 voľných otočení). Nechýba ani progresívny jackpot.

Respin Joker 81

Klasický ovocný automat, ktorý oproti svojmu predchodcovi prináša rozšírené výherné línie a vyššie výhry. Oproti pôvodnej verzii pridali v Synote jeden valec naviac a počet výherných línií sa rozrástol na 81. Poteší ťa určite aj funkcia respinov.

Ak chcete staviť na svoje obľúbené športy, nike sk tipovanie je miesto, kde to môžete urobiť.

Bass Boss

Kasíno Svet hier Niké ťa pozýva na skvelú rybačku. Hoď udicu a vylov si z rybníka tie najlepšie výhry. Čaká na teba aj bonusová hra s množstvom gigantických výhier.

Shadow Society

Rovnako ako predošlá novinka, aj táto pochádza z dielne spoločnosti Red Tiger. Zachrániš svet od maskovaných zločincov? Popritom rozširuj herné stĺpce a zvyšuj tak svoje výherné možnosti. Nechýbajú bonusové funkcie a skvelé výhry.

Respin City – Sticky Joe

Prijmi pozvanie do mesta hriechu a ponor sa do temného sveta mafie a gangstrov. Ak ti nechýba guráž a odvaha, tak môžeš zažiť množstvo adrenalínových zážitkov, či získať zaujímavé odmeny.

Wild Joker 60 Max

Hral si už niekedy na 7 valcovom výhernom automate? Že ešte nie? Tak Svet hier Niké ti prináša túto možnosť prostredníctvom novinky Wild Joker 60 Max. Nájdi svoju výhru na 60 výherných línií a päť symbolov scatter – hviezdy ti otvorí pätnásť kôl bonusovej hry.

Vegas 27 Street

Hlavné mesto hazardu a kasín otvára svoje brány! Tak vstúp do žiarivého Vegas a zahraj si tento skvelý slot s 27 výhernými líniami.

Simply Hot 10

Päť valcov, desať výherných línií a ovocná klasika, ktorá nikdy nesklame.

QuickSticks

Originalite sa medze nekladú a tento výherný slot jej má na rozdávanie! Gastronomický zážitok aj skvelá hazardná zábava sú zaručené. Spoznaj svet obľúbeného japonského jedla sushi a získaj dezert v podobe skvelých výhier. Želáme dobrú chuť!

Oldskool Spin 81

Klasika v ovocnom štýle ako zo starej školy. Násobiace wild symboly ale môžu tvoje výhry zvýšiť osemkrát, takže núdza o parádne zásahy rozhodne nebude.