Nechaj sa unášať novou vlnou hier od e-gaming v kasíne Svet hier Niké

Nechaj sa unášať novou vlnou hier od e-gaming v kasíne Svet hier Niké

Svet hier Niké ťa pravidelne zásobuje novinkami z dielne e-gaming a teraz si môžeš užívať už štvrtú vlnu nových hier. Predstavíme ti päť noviniek od e-gaming!

Online kasíno Svet hier Niké postupne dávkuje nové hry od spoločnosti e-gaming po vlnách. Prichádza už v poradí štvrtá, ktorá so sebou prináša päť skvelých noviniek – Sticky Fruits, Might of Light, Sands Treasure, Apparatus 2 a Blazing Reels.

Nová vlna hier od e-gaming v kasíne Svet hier Niké

Sticky Fruits

Sticky Fruits poteší všetkých milovníkov jednoduchých ovocných slotov, ale zároveň prináša zvýšenú šancu na úspech. Nakoľko návratnosť (RTP) dosahuje skvelú úroveň 98 %! Veľa takýchto výherných automatov nenájdete, preto určite odporúčame vyskúšať. Sticky Fruits je štvorvalcový slot s troma radami symbolov a desiatimi výhernými líniami. Nechýba wild symbol a hráčov poteší Sticky free spins – bonusová hra o voľné roztočenia. V tejto súvislosti je zaujímavosťou, že bonusovú hru nespúšťajú scatter symboly, pretože žiadne v hre ani nie sú. Bonusovú hru spustí zostavenie akejkoľvek výhernej kombinácie.

Urobte si jednoduchú niké registráciu a začnite hrať a vyhrávať.

Might of Light

Tentoraz sa vydáme po stopách gréckych bohov. Tematikou tejto hry je antická mytológia a symboly gréckych bohov ako napríklad Zeus, Héra či Poseidon nemôžu chýbať. Každý z bohov má k dispozícii aj svoju zbraň ako hrom, trojzubec či luk.

Novinka v kasíne Svet hier Niké má výborné grafické spracovanie aj kvalitný hudobný doprovod. Je to päťvalcová hra so štyrmi radmi symbolov a 50 výhernými líniami. Slot Might of Light patrí medzi špičku v teoretickej návratnosti stávok (RTP), ktorá dosahuje hodnotu až 98 %.

V tomto slote nie je núdza o bonusové funkcie. Bonusové respiny spustia štyri symboly Zeusa na prvom valci. Symbol wild je jednoducho nápis WILD a tradične nahrádza všetky chýbajúce symboly na výhernej línii okrem scatter symbolu.

Nemôže chýbať ani funkcia free spinov, v tomto prípade potrebujete na valcoch nájsť minimálne tri scatter symboly, ktoré prinesú 10 voľných roztočení.

Might of Light

zdroj: e-gaming

Sands Treasure

Slot s tematikou staroegyptskej mytológie. Hráčov okrem kvalitného grafického spracovania poteší aj vysoká priemerná návratnosť stávok (RTP) až v hodnote 98 %. Päťvalcová hra s troma radmi symbolov a desiatimi výhernými líniami. Nájdeme tu symboly ako Ra, Horus či Anubis, ale zaujímavý je predovšetkým Golden Scarab, ktorý vás môže zaviesť k bonusovým free spinom. Funguje ako wild aj scatter symbol zároveň. Pokiaľ nájdete „zlatého skarabea“ kdekoľvek na valcoch aspoň trikrát, tak spustíte bonusovú hru s 10 free spinmi. Ešte predtým je vylosovaný Golden Bonus, ktorý sa dokáže rozšíriť na okolité polia a nasmerovať hráča k extra výhre. Počas bonusových desiatich voľných roztočení môžete získať ešte ďalších 10 free spinov.

Pre fanúšikov športových stávok je nike stavkovanie cestou, ako si vychutnať každý zápas.

Apparatus 2

Tento zaujímavý slot v kasíne Svet hier Niké vás zavedie do sveta robotov. Okrem netradičnej témy poteší aj netradične vysoká priemerná výhernosť dosahujúca až 98 %. Zaujímavým prvkom je voliteľný počet výherných línií – 1, 10, 20, 30, 40 alebo 50. Wild symbolom je písmeno W na old schoolovej televízii a nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej línii. Desať, jedenásť alebo dvanásť symbolov scatter prináša voľné roztočenia v počte 7, 15 alebo 30.

Apparatus 2

zdroj: e-gaming

Blazing Reels

Prináša výhernosť až 98 %, k dispozícii je 40 výherných línií a 2 špeciálne symboly. Automat s klasickou ovocnou tematikou upúta pôsobivými výhernými efektmi. Červená sedmička je wild symbol a hviezda plní funkciu scattera. Práve hviezda je symbol, ktorý chce každý hráč vidieť čo najčastejšie – päť hviezd prináša 4000x stávky!