Návrat do 90. rokov s hrami od Novomatic v kasíne Svet hier Niké

Návrat do 90. rokov s hrami od Novomatic v kasíne Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké ťa pozýva na výlet v čase. Vráť sa do nezabudnuteľných 90-tych rokov s hrami od Novomatic a uži si neopakovateľnú atmosféru a skvelú zábavu.

Vráť sa do nezabudnuteľných 90-tych rokov v kasíne Svet hier Niké so slotmi od Novomatic. Uži si tradičnú zábavu, klasické symboly, originálna hudba a efekty, ktoré výborne dotvárajú atmosféru spomínaného obdobia.

Svet hier Niké ťa so slotmi od Novomatic vráti do 90. rokov: Zaži nezabudnuteľnú atmosféru

Apollo God of the Sun – Samotný Boh Slnka Apollo ťa pozýva na dobrodružnú jazdu možno okorenenú aj skvelými výhrami. Nechaj na seba dýchnuť históriu, milovníci mytológie si prídu zaručene na svoje. Bude horúco!

Book of Ra Deluxe – Čarovná atmosféra starovekého Egypta je pripravená pre milovníkov hazardnej zábavy. Starodávne poklady čakajú práve na teba. Vydaj sa na dobrodružnú výpravu, rozhodne neoľutuješ.

Lucky Lady´s Charm Deluxe – Nechýbajú symboly ako mince, štvorlístky, podkovy a samozrejme, šarmantná Lucky Lady, ktorá plní funkciu wild symbolu a odomkne ti cestu k skutočne veľkým výhram. Päťvalcová klasika čaká už len na roztočenie!

Magic 27 – Ovocná klasika, ktorá na teba dýchne štýlom 90. rokov. Ovocné symboly ako napríklad slivky, pomaranče, citróny či čerešne. A pozor! Na valcoch sa ligoce záhadná hviezda, ktorá dokáže násobiť odmenu až 100x.

Roaring Forties – Ovocie, hviezdičky, zvončeky a sedmičky. Klasika, akú poznajú masy hráčov z klasických starých old-schoolových kamenných herní. Vráť sa do nezabudnuteľných 90-tok a užívaj si zábavu naplno.

Sizzling Hot Deluxe

Ultra Hot Deluxe