Nádielka nových hier od BetInsight Games v kasíne Svet hier Niké

Nádielka nových hier od BetInsight Games v kasíne Svet hier Niké

Spoznaj nové hry od výrobcu BetInsight Games v online kasíne Svet hier Niké.

Nové hry od BetInsight v kasíne Svet hier Niké

Dizzy Hot

BetInsight Games má v portfóliu najmä sloty s ovocnou tematikou a do tohto okruhu patrí aj Dizzy Hot. Na piatich valcoch s troma radmi symbolov zažiješ veľa zábavy. Netradične najlepšie plateným symbolom je jablko. Scatter symbolom je hviezda a jej výhodou je, že môže vytvoriť víťaznú kombináciu kdekoľvek na valcoch, nielen na výhernej línii. Nechýba funkcia hazardovania (gamble), ktorá odvážnejším hráčom umožňuje navyšovať svoje výhry (ale aj riskovať ich stratu).

Flaming Fruits

Jednoduchý ovocný slot v ponuke kasína Svet hier Niké, vhodný aj pre menej skúsených hráčov a začiatočníkov. Hráš na troch valcoch a s troma radmi symbolov. Slot prináša päť fixných výherných línií. Netradičné je, že v tomto hracom automate nenájdeš wild symbol ani scatter symbol. Absolútna jednoduchosť dýcha na každom kroku. Kto nemá rád zbytočne komplikované veci, tak je na správnom mieste. Z funkcií má hra Flaming Fruits multiplikátor výhier a hazardovanie po výhre (gamble). Slot vhodný pre začínajúcich hráčov alebo pre hráčov, ktorí si chcú užiť jednoduchú zábavu a absolútny relax.

Mysterious Nile

Nechaj sa unášať prúdom najdlhšej rieky sveta za krásnym dobrodružstvom a skvelými výhrami. Jednou z noviniek od BetInsight v kasíne Svet hier Niké je slot Mysterious Nile, ktorý má tematiku starovekého Egypta. Päťvalcový slot s troma radmi symbolov a 9 výhernými líniami. Možno viete a možno nie, pes bol pre starovekých Egypťanov posvätným zvieraťom. Azda preto plní v tejto hre špeciálnu funckiu. Pes sediaci na zlatej rakve plní funkciu wild symbola, supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho je aj scatter symbolom a keď vytočíš tento symbol 3x, tak získaš bonusovú hru s 10 voľnými točeniami.

Path of Valkyrie

Mytologický slot, ktorého hlavnými hrdinkami sú krásne Valkýry. Päťvalcový hrací automat s troma radmi symbolov a 9 fixnými výhernými líniami. Wild symbolom hry je vikingský bojovník a scatter symbolom plachetnice – modrá, zelená a červená. Za tri plachetnice kdekoľvek na valcoch získate 10 voľných točení.

Lunar Amulet

Lunar Amulet ďalšou novinkou od spoločnosti BetInsight v ponuke kasína Svet hier Niké. Hneď skraja spomenieme magickú vílu, ktorá je wild symbolom tohto slotu. Dokáže luxusne násobiť výhry, napríklad dve magické víly vo výhernej kombinácii prinášajú 10x stávky. Štyri magické víly vo výhernej kombinácii tvoju stávku znásobia 2500x. Drak na magickej guli je scatter symbolom. Nájdi tento symbol trikrát a máš vo vrecku 15 voľných točení. Navyše v bonusovej hre s voľnými točeniami sa všetky výhry násobia 3x, paráda však?