Mexiko alebo farma? Výber je na tebe, toto sú nové hry v kasíne Svet hier Niké

Mexiko alebo farma? Výber je na tebe, toto sú nové hry v kasíne Svet hier Niké

Dobrodružstvo, adrenalín, zábava a možnosti skvelých výhier. Kasíno Svet hier Niké predstavilo päť nových hier.

Päť noviniek v kasíne Svet hier Niké

HOT BLIZZARD

Šťavnatá ovocná hra od výrobcu Tom Horn Gaming. Na svoje si prídu priaznivci retro ovocných slotov aj vyznávači modernejších prvkov. Tešiť sa môžeš na voľné točenia a zaujme aj kvalitný výherný potenciál či skvelá hrateľnosť. Ľadovo chladný Seven Joker s nadprirodzenými schopnosťami ti osladí herný zážitok.

81 EMERALD

Jagavý lesk drahých kameňov ťa oslní v tomto slote od výrobcu Tech4Bet. Štvorvalcový výherný automat so siedmimi výhernými líniami prináša výbornú zábavu aj skvelé možnosti výhier. Divokým symbolom tejto hry je žiarivý smaragd, ktorý vo výhernej kombinácii zvyšuje počet výherných línií až na 81.

CHICA BONITA

Všetci sú už v Mexiku, tak neváhaj a choď aj ty! Ochutnaj osviežujúcu tequilu, okoreň si život pálivými chili papričkami, ochutnaj lahodný tacos a nezabudni si nasadiť sombrero, veď v Mexiku svieti ostré slnko. Chica Bonita je päťvalcový slot s 20 fixnými výhernými líniami. Čerešničkou na torte sú respiny a progresívny jackpot, z ktorého sa zatočí hlava viac ako z tequily v kombinácii s mexickým slnkom. Skvelá novinka v kasíne Svet hier Niké!

QUEEN OF FRUITS

Kráľovský slot medzi ovocnými? Tak posúdenie a finálny verdikt prenecháme na teba, ale zaiste ťa čaká výborná zábava a možnosti skvelých výhier. Slot obsahuje tri valce s troma radmi symbolov a 27 fixných výherných línií. Ovocná kráľovná je pripravená zasiahnuť, plní funkciu divokého symbola.

FARMER JACK

Farmár Jack už netrpezlivo čaká na tvoju pomoc na statku. Tak vyhrň si rukávy, zober náradie do ruky a pomôž mu postarať sa o zvieratá a hospodárstvo. Odmena môže byť viac než lákavá, keď výplatnosť 97 % patrí medzi najvyššie. Roztoč to medzi sliepkami, kravičkami a prasatami. Do bonusovej hry ťa môžu posunúť tri symboly vlečky s hnojom. Originálny a vtipný slot, ktorý má navyše nadpriemernú výhernosť.

Uži si novinky v kasíne Svet hier Niké naplno!