Mega Jackpot v kasíne Svet hier Niké už takmer 100 000 €

Mega Jackpot v kasíne Svet hier Niké už takmer 100 000 €

Zbystri pozornosť! Mega Jackpot v kasíne Svet hier Niké dosiahol hodnotu už takmer magických 100 000 €. Roztočíš to?

Svet hier Niké neprestáva servírovať pre hráčov lahôdky. Či už v podobe nových hier, ktoré prináša pravidelne každý týždeň. Naposledy to boli atraktívne novinky Aztec Jaguar a 27 Simly Ways. Pre dobrodružnejších hráčov je tu Aztec Jaguar s obľúbenou funkciou Hold & Win. Pre hráčov preferujúcich ovocnú klasiku zas zaujímavý slot 27 Simply Ways.

Alebo sú to špeciálne tematické dni – Výherné pondelky, Vkladové utorky, Pohodové stredy, štvrtky v znamení Lucky Number, Vkladové piatky a Freespinové soboty. Ak máš rád turnaje, tak potom Nedeľné hodinovky sú tu práve pre teba.

Mega Jackpot v kasíne Svet hier Niké takmer 100 000 €

Nesmieme zabudnúť ani na bohatú ponuku jackpotov v kasíne Svet hier Niké. Tým najzaujímavejším je Mega Jackpot, ktorý sa už šplhá k magickej hodnote 100 000 €. Každý deň hráš o Denný jackpot, ktorý ti môže priniesť stovky eur a v hre je aj Hodinový jackpot, v ktorom hráš o desiatky eur.

Čerešničkou na torte je nesmierne bohatá ponuka hier, z ktorých si vyberie zaručene každý. Či preferuješ kartové hry ako blackjack alebo máš radšej ruletu (Svet hier Niké ponúka 7 ruletových hier). Nechýba pestrá paleta hracích automatov, medzi nimi sa vynímajú obľúbené jackpotové hry.

Svet hier Niké prináša množstvo skvelej zábavy, ale aj výborné možnosti na atraktívne výhry. Opakujeme, Mega Jackpot sa šplhá k hodnote 100 000 € a tak rozhodne nezabudni vyskúšať svoje šťastie. Nikdy nevieš, čo má pre teba osud pripravené!