Lucky Number v kasíne Svet hier Niké: Traf šťastné číslo a získaj odmenu z dotácie 5 000 €

Lucky Number v kasíne Svet hier Niké: Traf šťastné číslo a získaj odmenu z dotácie 5 000 €

Traf vybrané šťastné číslo v rulete a získaj odmenu z celkovej dotácie vo výške 5 000 eur. Zapoj sa do akcie Lucky Number v online kasíne Svet hier Niké.

Ruleta je často nazývaná kráľovskou hrou a ty sa môžeš stať kráľom vďaka zaujímavej akcii Lucky Number. Traf vo vybraný deň v hre European Roulette dané šťastné číslo (lucky number) a získaj extra odmenu z dotácie 5 000 eur. Určite ťa poteší, že na to bude stačiť aj stávka vo výške 1 €.

Stačí si zahrať hru European Roulette s minimálnou stávkou 1 € na Lucky Number. V prípade, že Lucky Number padne, tak získaš podiel z dotácie 5 000 €. V prípade, že padne Lucky Number viackrát, tak zvýšiš tým svoju odmenu. Utorok 9. mája prináša Lucky Number – 9. Začiatok akcie je 9.5.2023 o 2:00:01 a koniec akcie je 9.5.2023 o 23:59:00.

Ak hľadáte vzrušenie zo športových stávok, niké je tipovanie pre vás.

Podrobnosti akcie Lucky Number v kasíne Svet hier Niké

Ak chceš získať svoj podiel z dotácie, tak musíš staviť na Lucky Number priamu stávku na číslo v hodnote minimálne 1 €. Stávky na Split, Corner, Street a Sixline nespĺňajú kvalifikačné podmienky akcie a v tomto prípade nemáš nárok na podiel z dotácie 5 000 € v rámci akcie Lucky Number v Svet hier Niké.

Vyhodnotenie akcie a pripísanie odmien hráčom prebehne najneskôr do dvoch pracovných dní po skončení akcie Lucky Number. Jeden hráč môže získať podiel z odmeny maximálne za 10 svojich kvalifikovaných stávok.

Európska ruleta verzus americká ruleta: Prečo hrať European Roulette v Svet hier Niké?

Vedeli ste, že táto obľúbená hazardná hra má minimálne štyri rozličné verzie? Väčšina hráčov o tom nevie a ani nepozná rozdiely medzi nimi a svoje šance na výhru v nich. Rozlišujeme francúzsku, európsku a americkú ruletu + ruletu s trojitou nulou. Kasína najčastejšie využívajú americkú a európsku verziu rulety.

Americká ruleta má 0 a 00, pre porovnanie európska ruleta má len 0. Francúzska ruleta vyzerá ako európska, ale má niekoľko zaujímavých pravidiel, ktoré z nej robia ešte lepšiu verziu. Málokto vie, že existuje aj verzia s trojitou nulou a tá má z pohľadu kasína najväčšiu výhodu. Z pohľadu hráča je obrovská chyba túto verziu hry hrať.

Ak chcete zažiť vzrušenie z hazardných hier, prejdite na www niké.

Omnoho častejšie sa však v kasínach objavuje americká verzia – vyhnite sa jej! Výhoda kasína pri tomto type rulety je 5,26 % a pre porovnanie na európskej rulete len 2,7 %. Ak vás láka ruleta, nikdy nehrajte americkú verziu, ale voľte radšej európsku. Práve European Roulette v kasíne Svet hier Niké je tou správnou voľbou!