Legendy kolosea, Aladin aj detektívka: Toto je 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Legendy kolosea, Aladin aj detektívka: Toto je 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Svet hier Niké naservírovalo pestré menu v podobe piatich nových slotov. Čakajú na teba legendy kolosea, príbeh o Aladinovi aj napínavá detektívka!

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Legends of the Colosseum

Počuť cinkanie kovových reťazí o brány, ako tlkot tvojho búšiaceho srdca preberá nadvládu a bujaré davy aplaudujú. Zabi zviera, vyčar úsmev na tvári cisárovi a doži sa ďalšieho dňa. Staň sa víťazom alebo zomri. Vstúp do gladiátorskej arény a zistite, či na to máš. Šesťvalcový slot od Synot Games zaručene dobre zabaví, je nabitý bojovou energiou a zaujímavými prvkami ako Avalanche Respins či Wheel of Fortune. Nechýbajú free spiny, mystery symbol či wild symbol.

Gold O´Clock

Čas je v tejto vzrušujúcej detektívke najdôležitejší. Všetky stopy sú tu, ale hodiny tikajú, takže sa poponáhľaj, inak zmiznú navždy. Gold O’Clock je 5-valcový slot, ktorý obsahuje bonusové a divoké symboly a roztočenia zadarmo s multiplikátorom. Staň sa detektívom a poskladaj svoje výhry na 10 výherných líniách.

Aladdin and the Golden Palace

Veľa sa o ňom nevie, okrem toho, že bol posledných 10 000 rokov uväznený v lampe. Prepusti ho z tohto čarovného väzenia a džin ti poskytne nádherné výhry! Aladdin and the Golden Palace je 5-valcový slot so symbolmi Wild a zatočeniami zadarmo. S touto novinkou v kasíne Svet hier Niké máš najlepšiu šancu nájsť zázračného džina, ktorý udeľuje slávne výhry.

Multibricks

Naskoč na valce tohto luxusného automatu s jazzovými melódiami a šťavnatým ovocím. Získaj maximum z expandujúcich divokých a rozptýlených bonusových trikov s Multi Bricks. Trojvalcový jednoduchý slot s piatimi fixnými výhernými línami.

Firebird 27

Návrat majestátneho Ohnivého vtáka je poctený ďalším vzrušujúcim počinom v hĺbke večných plameňov. Bojuj so spaľujúcou horúčavou a so všetkými šancami, aby si z toho vyšiel ako neochvejný hrdina. Firebird 27 je 3-valcový slot, ktorý ponúka divoký symbol a výhry na 27 rozličných spôsobov.

Svet hier Niké namiešal pestrý koktejl noviniek. Či už máš rád dobrodružné a bojové témy, príbehy ako z rozprávok o tisíc a jednej noci alebo detektívky, určite si prídeš na svoje. Nechýbajú ani jednoduchšie hry v podaní Multibricks či Firebird 27.