Jagavé diamanty či sladké ovocie: 3 nové hry v kasíne Svet hier Niké

Jagavé diamanty či sladké ovocie: 3 nové hry v kasíne Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké pridalo do svojej bohatej ponuky hier tri novinky. Ochutnáš sladké ovocie alebo ťa zláka jagavý lesk drahých kameňov?

Tri nové hry v kasíne Svet hier Niké

  • Diamond Bounty
  • Grande Wheel
  • Lucky Riddle

Diamond Bounty

Nechaj sa zlákať jagavým leskom drahých kameňov! Zelený smaragd, krvavo červený rubín či oslňujúci zafír sú pripravené rozdať štedré odmeny a priniesť množstvo zábavy. Tento slot od spoločnosti Tech4Bet prináša hernú mriežku vo formáte 5×3 a 243 výherných línií. Vzrušenie hre dodávajú wild a scatter symboly. Uži si skvelú novinku v kasíne Svet hier Niké!

Grande Wheel

Veľmi netradičný trojvalcový výherný automat z dielne spoločnosti Tech4Bet prináša zaujímavé výhry aj bonusy. Grande Wheel je špecifický slot, pretože na jednom valci sa môžu zobraziť 1-2 celé zobrazené symboly. Výplatnú tabuľku nájdete naľavo od valcov. Vďaka symbolu Jokera môžete násobiť výhry a Scatter symbol Grande Wheel spúšťa bonusovú hru, v ktorej roztočíte bonusové koleso s atraktívnymi výhrami.

Lucky Riddle

Šťavnaté ovocie, veľké hracie pole s netradične 6 valcami a štyrmi radmi symbolov, to nemôžeš prehliadnuť! Melón, hrozno, čerešňa, hruška, citrón, pomaranč či slivka utíšia tvoj hlad po sladučkom ovocí aj po parádnych výhrach. Slot od Tech4Bet ponúka 100 výherných línií. Ovocná téma je klasika, ktorá nikdy neprestane baviť!

Vychutnaj si novú porciu zábavy v kasíne Svet hier Niké a spoznaj skvelé sloty Diamond Bounty, Grande Wheel a Lucky Riddle.