Hraj 17.3. o 17 free spinov! Svet hier Niké prináša Deň sv. Patrika

Hraj 17.3. o 17 free spinov! Svet hier Niké prináša Deň sv. Patrika

Prinesie ti írsky škriatok odmenu? Hraj 17.3. o 17 free spinov v rámci akcie Deň sv. Patrika v online kasíne Svet hier Niké.

Svet hier Niké prináša Deň sv. Patrika

17. 3. a 17 free spinov v hre! Svet hier Niké pripravil pre hráčov zaujímavú akciu – Deň sv. Patrika. Možno írsky škriatok prinesie zaujímavú odmenu aj tebe.

Free spiny, ktoré v rámci tejto akcie môžeš získať, majú hodnotu 0,04 € a využiť ich môžeš v rámci hry Lucky Pot od spoločnosti Synot Games.

Akcia Deň sv. Patrika štartuje 17. 3. o 2. hodine v noci a končí v piatok 17.3. o 23:59:59. Teda presne sekundu pred polnocou z piatka na sobotu, kedy kúzlo povestného írskeho škriatka prestáva účinkovať.

V prípade výhry 17 free spinov v tejto akcii hráč musí tieto voľné roztočenia využiť do 24 hodín od ich pripísania na svoj hráčsky účet, v opačnom prípade prepadnú bez náhrady.

Samozrejmosťou je pripísanie bonusu len jedenkrát pre každého hráča v rámci trvania akcie Deň sv.Patrika v online kasíno Svet hier Niké.

Bonus majú šancu získať všetci hráči v spomínanej online herni, ktorí v období od 1.1.2023 00:00:00 hod. do 15.3. 2023 23:59:59 hod. uskutočnili vklad na svoj hráčsky účet aspoň v hodnote 0,10 €.

Podmienky akcie úplne jednoduché a tak už stačí len využiť Deň sv.Patrika a získať svojich 17 free spinov. Napokon, nikdy nevieš, či niektorý z nich nepremeníš na výhru svojho života?

Ak chcete hrať kedykoľvek a kdekoľvek, skúste niké aplikáciu.

Lucky Pot

Získané free spiny využiješ v slote Lucky Pot od Synot Games. Ide o skvelý a zábavný výherný automat s RTP (priemernou návratnosťou vkladov) v hodnote 98 %. Čakajú na teba šťastné symboly ako napríklad štvorlístky, podkovy alebo hrnce plné zlata. Na štyroch valcoch môžeš poskladať 25 výherných línií.  Hrniec zlata pri počte symbolov tri alebo štyri nadeľuje náhodné výhry.

Uži si piatok 17.3. v kasíne Svet hier Niké naplno s Dňom sv. Patrika a možnosťou získania 17 free spinov. Tie potom vieš uplatniť v zaujímavej hre Lucky Pot s vysokou priemernou výhernosťou až 98 %.