Freespinové soboty v kasíne Svet hier Niké. Odštartuj víkend s 20 voľnými točeniami

Freespinové soboty v kasíne Svet hier Niké. Odštartuj víkend s 20 voľnými točeniami

Víkend ešte nikdy nemal sladšiu príchuť, ako počas júla. Svet hier Niké prináša Freespinové soboty a môžeš odštartovať víkend s 20 voľnými točeniami.

Svet hier Niké pripravil na mesiac júl pre milovníkov hazardnej zábavy skvelú akciu – Freespinové soboty. Princíp akcie je úplne jednoduchý a to – v sobotu dostaneš 20 voľných točení do vybranej hry. Na tebe je len užiť si ich naplno a pokúsiť sa vyťažiť z nich nejakú zaujímavú výhru.

Freespinové soboty v kasíne Svet hier Niké

Voľné točenia pripísané počas akcie Freespinové soboty v kasíne Svet hier Niké majú hodnotu 0,04 €. Čas na uplatnenie výhry, teda pretočenie voľných točení je maximálne 24 hodín od ich pridelenia. V prípade, že to nestihneš v tomto termíne, tak ti voľné točenia prepadnú bez náhrady.

Každý hráč má počas jedného dňa konania akcie Freespinové soboty nárok získať voľné točenia len raz. Kto má nárok na bonus vo forme 20 voľných točení počas Freespinových sobôt? Tento bonus je určený pre všetkých hráčov, ktorí vykonali herný vklad (pretočenie) v minimálnej výške 5 € z vlastných prostriedkov v termíne od 1.1.2023 00:00 hod. až do konkrétnej soboty v kasíne Svet hier Niké.

Urobte si jednoduchú niké registráciu a začnite hrať a vyhrávať.

Ďalšími podmienkami na získanie bonusu je, že hráč nenamieta spracovanie údajov na marketingové účely a nenamieta ani podmienkam spracovania osobných údajov týždeň pred začiatkom akcie.

Júlové soboty teraz budú ešte horúcejšie! Minimálne v kasíne Svet hier Niké, pretože unikátna akcia Freespinové soboty ti prináša možnosť zahrať si 20 točení úplne zadarmo vo vybranej hre. Na víkend sa budeš tešiť ešte viac, pretože dostaneš poriadnu dávku skvelej zábavy zadarmo a pritom môžeš získať zaujímavé výhry.

Užívaj si víkend naplno so všetkým čo k tomu patrí a hazardnú zábavu nevynímajúc. Nikdy nemôžeš vedieť, či práve niektorý z dvadsiatich voľných točení nepremeníš na svoju životnú výhru. V hre je aj atraktívny Mega Jackpot, ktorého aktuálna hodnota sa pohybuje okolo 30 000 €.

Sleduj stránky kasína Svet hier Niké, ktoré pravidelne rozširuje svoju ponuku výherných slotov. Naposledy pribudli zaujímavé hry Skull Bonanza a Respin City – Respin Capo.