Divoký Západ prichádza do kasína Svet hier Niké: Uži si 5 nových hier

Divoký Západ prichádza do kasína Svet hier Niké: Uži si 5 nových hier

Závan Divokého Západu v kasíne Svet hier Niké. Predstavujeme ti 5 nových hier!

5 noviniek v kasíne Svet hier Niké

81 Western Outlaws

Vitaj na Divokom Západe! Novinka v ponuke Svet hier Niké od spoločnosti Adell ťa prenesie do príbehu ako z tých najlepších westernov. Zaži množstvo kovbojskej zábavy na štyroch valcoch s troma radmi symbolov. Nechýba šerif, zbrane, whisky a samozrejme ani peniaze. Svoj poklad si môžeš vytočiť na 81 výherných líniách.

Triple Joker

Ovocný slot z dielne Tom Horn Gaming, ktorý prináša skvelú zábavu a možnosť solídnych výhier. Symbol Jokera, možnosť riskantnej hry, stredná volatilita, priemerná výhernosť až 97 % a populárna ovocná téma patria medzi plusy tejto hry. Za mínusy možno považovať chýbajúci progresívny jackpot a absentujúce obľúbené bonusové funkcie. Napriek tomu vrelo odporúčame túto novinku v kasíne Svet hier Niké vyskúšať.

HotNFruity

Aj ďalšia novinka bude ovocná a od spoločnosti Tom Horn Gaming. Slot HotNFruity je charakteristický najmä troma špecifickými vecami: obojsmerné výherné línie, dva druhy wild symbolov a špeciálna funkcia Respin Wild. Zaujmú aj šľahajúce plamene po bokoch hernej obrazovky. Jeden z wild symbolov je hviezda s písmenom R. Zobrazuje sa na druhom treťom a štvrtom valci. Nielen, že dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej línii, ale navyše aj expanduje na celý valec a dokáže spustiť Respin Wild, pričom maximálny počet respinov je tri. Druhý wild symbol v hre HotNFruity je hviezda s písmenom W. Nahrádza chýbajúce symboly a môže pristáť na ľubovoľnom valci.

Candy Fruits

Kombinácia sladkostí a ovocia veští lahodnú dávku zábavy aj výhier. V hre Candy Fruits od spoločnosti Adell si užiješ sladkú zábavu na piatich valcoch s troma radmi symbolov a 243 výhernými líniami. Funkcia kaskád, možnosť rizika po výhrach a wild symbol neodmysliteľne patria k tejto sladkej novinke v kasíne Svet hier Niké.

Age of Olympus

Vystúp na vrchol bájnej hory Olymp, spoznaj gréckych bohov a zabojuj o skvelé výhry. Dobrodružný slot pre milovníkov gréckej mytológie.