Čo sa stane vo Vegas, zostáva vo Vegas. Skús päť nových hier v kasíne Svet hier Niké

Čo sa stane vo Vegas, zostáva vo Vegas. Skús päť nových hier v kasíne Svet hier Niké

Kasíno Svet hier Niké otvára svoje brány a pozýva ťa ochutnať päť nových hier, ktoré pridalo do svojho bohatého zoznamu. A nezabúdaj, čo sa stane vo Vegas, to zostáva vo Vegas!

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

81 Vegas Multifruits

Určite si už počul o tom, že čo je staré a dobré, tak by sa nemalo meniť. Pri výherných slotoch to platí, napríklad o klasických ovocných automatoch zo „starej školy“. 81 Vegas Multifruits je tiež slot z tohto súdka, ktorý prichádza z dielne Synot Games. Čaká na teba 81 výherných línií, klasické ovocné symboly, poteší multiplikátor výhry a maximálna výhra v hodnote 250 000 €.

Book of Secrets Extra

Kniha tajomstiev sa znova otvára! Vydaj sa na dobrodružnú výpravu do starovekého Egypta a pátraj po vzácnych artefaktoch. Nájdi tri symboly knihy a aktivuj tak bonusovú hru s desiatimi voľnými točeniami.

Skúste šťastie s najpopulárnejšími kasínovými hrami na nike casino.

10001 Nights

Novinka v kasíne Svet hier Niké, v ktorej ťa privíta magický Orient a bohatá paleta špeciálnych funkcií. Hľadaj postupne všetky čarovné lampy a odomkni ukryté funkcie. Môžeš sa tešiť na free spiny aj skvelé výhry. Čaká na teba navyše krásne grafické spracovanie, prostredie paláca s drahými kobercami a nádherným výhľadom na nočnú oblohu. Tento slot od spoločnosti Red Tiger prináša dvadsať výherných línií na piatich valcoch. Zbieraj čarovné lampy, podľa ich počtu odomkneš v jednotlivých fázach postupne rozličné zaujímavé špeciálne funkcie.

Hardcore

Výherný slot od spoločnosti Tech4Bet s klasickou ovocnou tematikou. Princíp tejto hry – v jednoduchosti je krása – preto nečakajte žiadne špeciálne funkcie. Čakajú na teba tri valce s troma radmi symbolov a môžeme konštatovať, že táto hra je ideálna voľba pre všetkých začiatočníkov.

Simply Hot 4

Ďalší ovocný slot, tentoraz od spoločnosti Kajot a tiež nesklame priaznivcov ovocnej klasiky. Hráš na piatich valcoch so štyrmi výhernými líniami a nechýbajú klasické symboly, ako napríklad citróny, čerešne, slivky, hviezdy, sedmičky a ďalšie. Priemerná výhernosť sa pohybuje na úrovni okolo 96 percent. Nazbieraj tri scatter symboly a môžeš si užívať náhodnú výhru.

Teraz už poznáš bližšie päť noviniek v kasíne Svet hier Niké a ako sám vidíš, rozhodne si máš z čoho vyberať.