Čerstvá dávka zábavy: 5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Svet hier Niké potešil milovníkov hazardnej zábavy novou nádielkou hier. Predstavujeme päť noviniek!

V ponuke Svet hier Niké pribudli tri nové hry od spoločnosti Adell – Durancia, Secret of the Castle, Cinema 81 a dve novinky od Tech4Bet – Lumberjack, Scalper.

Pozrite si aktuálne kurzy nike a stavte na svoje obľúbené športy.

Svet hier Niké prináša päť zaujímavých noviniek

Lumberjack

Špecialitou tohto slotu je možnosť navoliť si počet valcov – tri, štyri alebo päť.  V závislosti od toho sa odvíja aj počet výherných línií. Wild symbolom v hre je ohnisko a hráčov potešia násobitele výhier. Na valcoch dva, tri a štyri sa objavujú scatter symboly a keď nájdete tri symboly chatiek, tak spustíte bonusovú hru s 10 free spinmi.

Durancia

Ovocný slot, ktorý hráš na troch valcoch a poskladať môžeš päť výherných línií. Zaujme tiež bonusová hra a tiež symbol Fľaša, ktorý sa rozprestrie po celom valci a nahradí ostatné výplatné symboly, vďaka čomu zvýšiš svoju šancu na ďalšie výhry.

Cinema 81

Prijmite pozvánku do súkromného kina! Pohodlne sa usaďte – začína poriadne horúca šou, ktorá žiadneho muža nenechá chladným. Filmové predstavenie začína a o pekné baby nebude núdza. Okrem toho v hre nájdeme symboly ako zväzok bankoviek, filmová klapka či filmový kotúč. Nechýbajú hviezda na chodníku slávy či oscarová soška. Poteší pekná grafika, 81 výherných línií (ako názov napovedá) a bonusový valec MULTI s multiplikátorom 1-9x. Zaujímavý prírastok do rodiny slotov v kasíne Svet hier Niké.

Cinema 81

zdroj: Adell

Scalper

Jednoduchosť a klasika zo starej školy. Trojvalcová hra s troma radmi ovocných symbolov ako z čias kamenných herní. Sedmičky, Bary, Zvony, Joker, to nemôže predsa chýbať. Špecialitou tejto hry je Scalper symbol, ktorý môže výhry navýšiť až štvornásobne.

Pre jednoduché a rýchle tipovanie, navštívte www nike sk.

Secret of the Castle

Tajomný hrad skrýva nielen svoje tajomstvo, ale aj zaujímavé výhry. Priemerná výhernosť tohto slotu od Adell môže dosiahnuť hodnotu 97 %. Nechýba bonusová hra s free spinmi, ale netradične spúšťa túto hru bonusový symbol Zlatá minca a nie scatter. Tri zlaté mince ti prinesú 10 free spinov a štyri mince dokonca 20 voľných roztočení. Kat predstavuje žolíka a tento nevýherný symbol nahrádza všetky ostatné symboly na výhernej línii až na jeden – symbol mince. Žolík plní aj funkciu multiplikátora. Upúta ťa táto novinka v kasíne Svet hier Niké a ponoríš sa do tajomstiev hradu?

Secret of the Castle

zdroj: Adell