Čas na skvelú zábavu. Svet hier Niké predstavil 5 nových hier

Čas na skvelú zábavu. Svet hier Niké predstavil 5 nových hier

Nastal čas na skvelú zábavu s možnosťou atraktívnych výhier. Online kasíno Svet hier Niké predstavilo 5 nových hier.

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

FruitEx

Poriadna nálož ovocia! Zažil si už explozívne ovocie? Ak nie, vyskúšaj túto skvelú novinku v kasíne Svet hier Niké. Na piatich valcoch na teba čaká kopec zábavy aj možnosť atraktívnych výhier.

Yellow Dragon

Pozor, letí Žltý drak! Nemusíš sa ho ale báť, prináša 40 výherných línií, divoký aj scatter symbol, dokonca aj mystery symbol. Tento slot s orientálnou tematikou poteší symbolmi ako gejša, vejár či lotosový kvet. Zaujímavosťou slotu Yellow Dragon je dvojitý divoký symbol. Tým prvým je, samozrejme, Žltý drak – nahrádza chýbajúce prvky vo výhernej kombinácii. Druhý divoký symbol je horiaci. Scatter symbol prináša voľné točenia, maximálne až tridsať. Tri Mahjong symboly vo výhernej línii aktivujú Mystery symbol s náhodnou výhrou. Skvelý balík zábavy v tejto novinke kasína Svet hier Niké, čo povieš?

Lucky Diver

Vitaj v podmorskom svete so vzrušujúcou hrou Lucky Diver. Sprevádzať ťa bude krásna potápačka, ktorá ti pomôže vyloviť skutočne luxusné výhry. Pod morom sa ale neskrýva len bohatstvo, ale aj rozličné nebezpečenstvá. Nenechaj sa však zastaviť v love pokladov. Lucky Diver je päťvalcový slot s troma radmi symbolov a 9 výhernými línami. Tri scatter symboly aktivujú točenia zadarmo. Počas bonusovej hry s točeniami zadarmo môžeš získať ďalšie a navyše sa výhra trojnásobí!

Super Reels Deluxe

Slot s grafikou v štýle 80-tych rokov a nabitý superhrdinami! Na piatich valcoch so štyrmi radmi symbolov na teba čaká dobrodružstvo so 40 výhernými líniami. Nechýbajú wild a mystery symboly. Ak nájdeš tri mystery symboly, spustíš Mystery Win a získaš náhodnú výhru. Špecialitou je funkcia Super Respin. Zlatí superhrdinovia, ich uzamknutie a dve bezplatné zatočenia dokážu pekne zvýšiť tvoju výhru.

243 Crystal Fruits Reversed

Svet hier Niké medzi aktuálnymi novinkami prináša aj vylepšenú verziu obľúbeného slotu 243 Crystal Fruits. Tentoraz výherné symboly nevybuchnú, ale zostanú uzamknuté vďaka novej funkcii Reversed Respin.