Bude poriadne horúco. Toto sú dve novinky v kasíne Svet hier Niké

Horúce leto si žiada horúcu zábavu. Svet hier Niké sa o to postará, o tom nepochybuj. Spoznaj vzrušujúcu Tiki Princess a zavítaj na exotický ostrov plný zábavy a skvelých výhier.

Poriadne horúce novinky si pripravilo online kasíno Svet hier Niké

Tiki Princess

Nechaj sa unášať exotikou a kúzlom zvodnej princeznej. Navyše spoznaj špeciálnu funkciu Hold and Win, ktorú prináša Synot Games. Tiki Princess je slot s piatimi valcami a troma radmi symbolov. Havajská tematika a dvadsiatka výherných línií ti zaručene rozprúdia krv v žilách. Dovolenková hudbička skvele dotvára celkovú atmosféru tohto zábavného slotu. Už zmieňovanú funkciu Hold and Win s troma počiatočnými respinmi spúšťa minimálne šesť bonusov kdekoľvek na hracom poli. Dostať sa môžeš až ku Grand výhre, ktorá prináša možnosť až 1000-násobku výhry stavenej čiastky. Divoký symbol Indiána plní typickú funkciu wild symbola a nahrádza chýbajúce prvky vo výhernej línii, okrem toho dokáže expandovať. Nájdi na hracom poli aspoň tri scatter symboly a uži si voľné točenia zdarma.

Simply Hot 20

Horúčava ťa obleje aj pri tejto novinke v kasíne Svet hier Niké. Pripravený je pre teba ovocný hrací automat z dielne spoločnosti Kajot. Symboly sú rozmiestnené na piatich valcoch a troch radoch. Dvadsať výherných línií prináša dostatok možností na poskladanie atraktívnych výhier. Špeciálnou funkciou v tejto hre je symbol Scatter, ktorý vypláca bez ohľadu na jeho pozíciu na valcoch. To pridáva do hry Simply Hot 20 ďalšiu dávku vzrušenia a výherného potenciálu. Okrem toho táto hra ponúka progresívny jackpot, čo znamená, že s každou ďalšou stávkou hráča narastá jeho výška. Ovocná klasika v modernom prevedení so zaujímavými funkciami, tak neváhaj a zatoč to!