Brány kabaretu sa otvárajú. 2 novinky v kasíne Svet hier Niké

Vzrušujúca jazda. Predstavujeme dve novinky v kasíne Svet hier Niké – 81st Cabaret a HarleCoin.

Dve novinky v kasíne Svet hier Niké

81st Cabaret

Brány vzrušujúceho kabaretu plného zábavy a krásnych dievčat sa otvárajú priamo pred tebou. Kabaretné prostredie plné krásnych žien čaká na tvoju návštevu. Uži si skvelú hru na štyroch valcoch a s 81 výhernými líniami. V hre je desať symbolov, okrem krásnych dievčat potešia aj cigary, zväzky bankoviek či piáno. Skrátka kabaret so všetkým, čo k tomu patrí. Skvelú hudbu a atmosféru nevynímajúc. Tešiť sa môžeš aj na expanzívny divoký symbol blondínky či brunetky rozťahujúci sa po celom valci. Novinka v kasíne Svet hier Niké poteší priemernou výhernosťou (RTP) v hodnote 96 %.

HarleCoin

Zažite klasiku z trochu iného uhla. Trojvalcový slot od spoločnosti Red Tiger s netradične iba jednou fixnou výplatnou líniou. Ak si myslíte, že hrací automat len s jednou výhernou líniou musí byť nudný, tak zistíte presný opak. Kľúčové je zbieranie HarleCoinov, ktoré zvyšujú hodnotu symbolov. Zobrazujú sa ako doplnok k štandardným symbolom a kedykoľvek sa objavia, minca zvyšuje hodnotu symbolu bez ohľadu na to, či vytvorili výhru alebo nie. Priemerná návratnosť tohto slotu je na úrovni 95,71 % a maximálna výhra dosahuje hodnotu 1 076-násobku vášho vkladu. V tejto novinke v ponuke kasína Svet hier Niké si môžete užiť aj bonusovú hru s free spinmi. Spustíš ju tak, že ti na výhernej línii pristanú tri bonusové symboly. Môžeš vyhrať až 25 voľných točení. Počas tejto bonusovej hry každý symbol, ktorý nedosiahne maximálnu úroveň vždy pristane s HarleCoinom. Navyše sa hodnota symbolov neresetuje po tom, ako je použitá pri výhre. Grafika je na vysokej úrovni, celková hrateľnosť je solídna, možno niekomu bude chýbať viac bonusových funkcií. Napriek tomu si užijete slušnú dávku zábavy.

Kasíno Svet hier Niké prináša hráčom dve atraktívne novinky. Návšteva vzrušujúceho kabaretu v slote 81st Cabaret, plného krásnych dievčat a zaujímavých výhier alebo klasika v novom šate v slote HarleCoin. Výber je len na tebe!