Ako začať s online stávkovaním na Niké: Praktické tipy pre začiatočníkov

Ako začať s online stávkovaním na Niké? Prinášame niekoľko zaujímavých tipov pre začiatočníkov.

Online stávkovanie

V minulosti bolo možné uzatvárať stávky len v kamenných pobočkách stávkovej spoločnosti (kancelárie). Doba ale pokročila, čoraz viac vecí sa presúva do online priestoru a stávkovanie nie je výnimkou. Online stávkovanie znamená uzatváranie kurzových stávok prostredníctvom internetu a webových stránok stávkových spoločností.

online stávkovanie

zdroj: depositphotos.com

Spoločnosť Niké a jej ponuka

Niké je prvou slovenskou stávkovou spoločnosťou, ktorá bola založená v roku 1991. Je nielen najstaršou, ale aj najväčšou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. V hodnotení Forbes 2018 získala ocenenie Rodinná firma číslo 1. Využíva najmodernejšie technológie pre dokonalý zážitok hráčov z hry. Mobilná aplikácia Niké bola v septembri 2017 vyhlásená za najlepšiu aplikáciu pre hráčov. Spoločnosť spolupracuje s hokejovým aj futbalovým klubom Slovan Bratislava či fenomenálnou lyžiarkou Petrou Vlhovou, čo svedčí o obrovskej sile tejto značky.

Ponúka možnosť uzatvárania predzápasových stávok, live stávok (počas priebehu zápasu), nechýba online kasíno – Svet hier Niké – s ponukou hier ako ruleta, poker, výherné automaty či blackjack. Samozrejmosťou je Niké TV s možnosťou sledovania atraktívnych športových prenosov.

Skontrolujte si nike kurz, aby ste sa uistili, že máte vždy tie najlepšie šance na výhru.

Výber spoľahlivej stávkovej spoločnosti

Predstavíme vám základné kritéria na výber spoľahlivej stávkovej spoločnosti a teda: platná a overená licencia oprávňujúca na prevádzku hazardných hier. Ďalej bezpečnosť webovej stránky, aby neboli ohrozené vaše citlivé údaje ako napríklad meno, adresa či platobné údaje. Vyberajte stávkové spoločnosti so silným IT zabezpečením, kvalitnými šifrovacími systémami a bezpečným úložiskom dát. Nevyhnutnosťou je dvojfaktorové overenie, ktoré svedčí o spoľahlivosti stávkovej spoločnosti. Okrem toho nesmú chýbať zrozumiteľné a podrobné podmienky používania. V neposlednom rade široká škála bezpečných platobných možností a spoločnosti, ktoré ponúkajú rozličné ochranné nástroje pre hráčov, ako napríklad nastavenie limitov vkladov alebo času stráveného hazardom. Všetky tieto kritériá spĺňa jednoznačne spoločnosť Niké!

Registrácia a overenie účtu na platforme Niké

Registrácia nových hráčov prebieha veľmi jednoducho a intuitívne. Budeš potrebovať základné údaje ako svoje meno a priezvisko, rodné číslo, telefónne číslo a mailový kontakt. Taktiež sú potrebné platobné údaje a v neposlednom rade musíš prejsť overovacím procesom, aby bol tvoj účet plne verifikovaný a mohol si začať hrať.

Platobné možnosti a stávkovanie v Niké

Aké platobné možnosti sú k dispozícii? Platobná karta, internetové bankovníctvo, platba v hotovosti na niektorej z pobočiek alebo bankový prevod. Niké sa stará o zodpovedné hranie svojich klientov a preto je samozrejmosťou možnosť nastavenia sebaobmedzujúcich opatrení vo svojom hernom účte. Hráč si dokáže nastaviť stávkové limity a kontrolovať tak svoje výdavky.

platobné možnosti

zdroj: depositphotos.com

Bonusy a promoakcie na platforme Niké

Spoločnosť ponúka atraktívny registračný bonus pre nových hráčov. Dostaneš 20 € zadarmo a túto čiastku dostaneš hneď po overení totožnosti bez nutnosti vkladu. Bonus bez limitu automaticky získaš, keď online uskutočníš vklad alebo si na pobočke podáš tiket. Ak máš rád kasínové hry, tak určite poteší aj bonus 50 spinov zadarmo. Okrem zaujímavých bonusov čakajú na teba v Niké aj pravidelné atraktívne promoakcie.

Pre skutočných fanúšikov športových stávok je nike tipovanie cestou, ako si vychutnať každý zápas.

Klub Niké

Program vernosti pre hráčov v podobe Klubu Niké určite poteší každého lojálneho hráča. Klub Niké predstavuje vernostný systém určený pre registrovaných hráčov. Odmeňuje aktívnych a verných klientov a odmenu získavaš vo forme Nikov (1 Nik = 1 cent). Ako člen tohto klubu získavaš aj ďalšie skvelé výhody. Denne môžeš získať najviac 1 000 Nikov a teda 10 eur.

Ako využiť Niky?

Za nazbierané Niky môžeš tipovať a uzatvárať stávky. Okrem toho môžeš Niky využiť na zvýhodnené kurzy. Navyše za Niky si vieš zaplatiť mesačné predplatné denníka Šport, kurzový list – časopis pre tipujúcich alebo tlačené strany s kurzovou ponukou.

Prečo práve Niké

Tradícia a kvalita – Niké je prvá slovenská stávková spoločnosť, overená, silná značka. Najväčšia slovenská stávková spoločnosť na trhu.

Spoľahlivosť a bezpečnosť – Niké je synonymom spoľahlivosti a citlivé údaje klientov podliehajú vysokej úrovni ochrany. Spoločnosť využíva najmodernejšie technológie na ich zabezpečenie.

Ochrana hráča – Hráč si dokáže nastaviť vkladové limity a zabrániť tak vysokým stratám či vzniku závislosti od hazardných hier. Niké si zakladá na zodpovednosti a ochrana hráčov patrí k prioritám spoločnosti.

Bohatá ponuka hier – Široký výber predzápasových stávok, možnosť online stávkovania, ale aj moderné online kasíno.

Platobné možnosti – Samozrejmosťou je široký výber platobných možností a uľahčuje tak hráčom vklady a výbery finančných prostriedkov.

Bonusy a promoakcie – Zaujímavé bonusy pre nových klientov či pravidelné atraktívne promoakcie, ktoré zabavia, ale aj umožnia získať zaujímavé odmeny.

Vernostný program – Klub Niké odmeňuje verných a aktívnych hráčov. Nazbierané Niky môžeš využiť rozličnými spôsobmi.