5 nových hier v kasíno Svet hier Niké: Skúsiť si jednu z nich môžeš s točeniami zadarmo

5 nových hier v kasíno Svet hier Niké: Skúsiť si jednu z nich môžeš s točeniami zadarmo

Online kasíno Svet hier Niké rozšírilo svoju ponuku o 5 nových hier. Jednu z nich si počas soboty 29. apríla môžeš vyskúšať s točeniami zadarmo.

Päť nových hier – dve novinky sú z dielne spoločnosti Tech4Bet a tri hry pochádzajú z produkcie Adell.

Hrať hazardné hry vo vašom obľúbenom online kasíne niké sk nebolo ešte nikdy také jednoduché.

Svet hier Niké predstavuje 5 nových hier

WAY TO HELL 2

Cesta do pekla nemusí byť utrpením, ale naopak môže priniesť skvelú zábavu. Čaká na teba parádna bonusová hra alebo Mystery symbol, ktorý ti prinesie náhodnú výhru až do 100 násobku stávky. Naberieš odvahu na cestu do pekla, odkiaľ môžeš priniesť parádne výhry.

MEGA CROSS

Dopraj si svoju dávku osviežujúceho ovocia a zaži zábavnú jazdu so slotom Mega Cross. Priprav sa na špeciálnu bonusovú hru. Potrebuješ nazbierať aspoň štyri sudy a môžeš to odpáliť naplno s 10 voľnými točeniami. Ovocie ešte nikdy nechutilo tak sladko! Ochutnaj ho v online kasíne Svet hier Niké.

ROYAL FRUIT

Dôkaz, že aj klasický ovocný slot môže byť spracovaný originálnym a zábavným spôsobom. Pozbieraj šťavnaté plody z kráľovskej záhrady a poskladaj svoje výhry na 11 výplatných líniách. Poteší bonusová hra s mini automatmi a tiež 3 úrovňový jackpot.

BOOK OF ADVENTURE – LIFE

Po dvoch ovocných novinkách predstavuje Svet hier Niké aj niečo pre dobrodružné typy. Pozýva na výpravu do bájneho Egypta a možno sa ti podarí „vyrabovať“ bohatstvom naplnenú hrobku. Nájdi tri symboly Knihy a odomkni bonusovú hru s 10 voľnými otočeniami.

FOREST FRUIT 5

Ovocie aj do tretice, tentoraz s príchuťou lesa. Trojvalcový slot a päť výherných línií.

Svet hier Niké prináša nielen päť zaujímavých nových hier, ale aj možnosť vyskúšať si jednu z nich úplne zadarmo. V sobotu 29. apríla máš možnosť na slote Book of Adventure – Life točiť s free spinmi, tento bonus je určený pre aktívnych hráčov.