5 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Ovocné retro či rytieri a stredovek

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Ovocné retro či rytieri a stredovek

V kasíne Svet hier Niké pribudlo päť nových hier a vyberie si z nich skutočne každý milovník hazardnej zábavy.

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Pixel Reels

Pixel Reels je hrací automat z dielne spoločnosti Synot Games. Tá je známa výrobou jednoduchších hier, ktoré ale zvyknú mať svoje čaro. Táto novinka v kasíne Svet hier Niké je robená v štýle pixelov charakteristických pre éru 8 a 16 bitových videoherných konzol. Má päť valcov so štyrmi radmi symbolov a 30 pevnými výhernými líniami. Tešiť sa môžeš na funkciu expandujúceho divokého symbolu a bonusový symbol, ktorý spúšťa funkciu Invázie s free spinmi.

27 Joker Fruits

Aj nasledujúca novinka v kasíne Svet hier Niké je od spoločnosti Synot. Ako už názov hry napovedá, ide o ovocný slot, hra obsahuje tri valce s troma radmi symbolov. V tomto slote nájdete free spiny, multiplikátor a nechýba divoký symbol. Výherné kombinácie môžeš poskladať 27 fixnými spôsobmi.

EasterFortune

Tematika Veľkej noci od spoločnosti Synot. Tento slot má päť valcov a 15 výherných línií. Ovečky, králiky či kuriatka ako symboly tejto hry. Vrece zlata je scatter symbolom, ktorým dokážete aktivovať free spiny. Divokým symbolom je Motýľ. Poteší aj špeciálna funkcia s voľnými točeniami a bonusová hra Pick Object.

81 Joker Fruits

Vráť sa do osemdesiatych rokov minulého storočia s touto klasickou ovocnou hrou v retro štýle. Štvorvalcový slot od spoločnosti Synot Games prináša 81 výherných línií, na ktorých môžeš poskladať zaujímavé výhry. Zatočenia zdarma ani obľúbené multiplikátory nemôžu chýbať.

Knight´s Sword

Päťvalcová novinka v kasíne Svet hier Niké, s ktorou sa prenesieš do dávneho stredoveku, keď panovali králi. Práve symbol kráľa ti prinesie najlepšiu odmenu. Ďalšími symbolmi v tejto hre sú napríklad čarovný prsteň, kráľovské žezlo, železný štít či rytiersky meč. Vydaj sa za zlatým pokladom!