5 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Halloweenska noc plná výhier alebo indiánske dobrodružstvo

5 nových hier v kasíne Svet hier Niké: Halloweenska noc plná výhier alebo indiánske dobrodružstvo

Svet hier Niké si pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy pripravil päť nových hier. Zaži strašidelnú halloweensku noc plnú výhier alebo sa vydaj na dobrodružnú výpravu za egyptskými faraónmi.

Svet hier Niké prináša päť zaujímavých noviniek

Book of Adventure Death

Vydaj sa s touto vzrušujúcou hrou od spoločnosti Tech4Bet na dobrodružnú výpravu za egyptskými faraónmi. Niečo pre milovníkov príbehov v štýle Indiana Jonesa či Tomb Rydera. Kto získa zlatý totem, zlatý pohár a knihu? Čaká na teba hracie pole vo formáte 3×3 a päť výherných línií. Nuda rozhodne nehrozí a v prípade, že nájdeš tri knihy, tak získaš 10 bezplatných točení.

Apache Way

Splň si chlapčenský sen, zahraj sa na Indiána a navyše získaj parádne výhry. Tento slot od spoločnosti Red Tiger prináša 25 výherných línií a parádnu funkciu Ritual of the Sun. Divoký symbol Slnka bude náhodne padať na valce a zostane uzamknutý počas dvoch až piatich točení.

Ak hľadáte vzrušenie z hazardných hier, tak niké je vaša ideálna destinácia.

Halloween Night

Halloween nemusí byť vždy len o strachu a hrôze! Tentoraz môžeš prežiť halloweensku noc vo výhernom štýle a zažiť poriadnu dávku zábavy. Tvojím priateľom sa stane duch, ktorý ti bude pomáhať vytvárať výherné kombinácie. Nechýba ani zaujímavá bonusová hra a máme tu ďalšiu skvelú novinku v ponuke kasína Svet hier Niké.

Fruity Gold 81

Ovocný slot z dielne spoločnosti Synot Games, ktorý na prvý pohľad upúta vizuálnou stránkou. Svieže ovocné symboly vyzrajú vynikajúcu v kontraste s čiernym pozadím a na štyroch valcoch nájdeš 81 výherných línií. Vďaka funkcii Double Wild môžeš zdvojnásobiť svoju výhru a spoznaj magické kocky, ktorý skrývajú symboly plné náhodných výhier.

Happy Diamonds

Čaká na teba oslňujúci lesk drahých kameňov a parádne výhry. Valce prinášajú nielen oslňujúci lesk diamantov, ale aj desať výherných línií a divoké drahokamy, scatter symboly či bonusové hry.

Kasíno Svet hier Niké potešilo hráčov ďalšou výbornou nádielkou piatich nových hier, z ktorých si dokáže vybrať zaručene každý. Zaži halloweensku noc plnú výhier, vzrušujúce indiánske dobrodružstvo alebo výpravu za egyptskými faraónmi.