4 nové hry v kasíne Svet hier Niké: Dobrodružstvo v divočine či kriminálnom podsvetí

4 nové hry v kasíne Svet hier Niké: Dobrodružstvo v divočine či kriminálnom podsvetí

Kasíno Svet hier Niké pridalo do svojej ponuky 4 nové hry. Ktorú z nich vyskúšaš ako prvú?

4 nové hry v kasíne Svet hier Niké

Buffalo Spin

Vydaj sa na dobrodružnú expedíciu do americkej divočiny, kde o divé zvieratá nebude núdza. Ale tiež nebude núdza o skvelú zábavu a výhry. Čakajú na teba symboly bizóna, vlka či orla.

Neon Lines

Novinka v kasíne Svet hier Niké plná sviežej ovocnej energie a žiarivých farieb. Máš už dosť ovocnej klasiky? Slot Neon Lines ťa očarí neónovým ovocím! Osviežujúca zábava, osviežujúce výhry. Tak sa pusti do toho!

Bonus Brothers

S týmto slotom môžeš vstúpiť do kriminálneho prostredia. Čaká ťa vzrušujúca zábava na slote vo formáte 4×3 a 81 výhernými líniami. Hra ponúka množstvo atraktívnych prvkov a funkcií. Nechýbajú wild symboly, scatter symboly, free spiny či možnosť hazardovania po výhre. Ponor sa do zločineckého podsvetia a získaj vytúženú výhru!

Roll Shift

Ovocný slot so vzrušujúcimi modernými prvkami v ponuke kasína Svet hier Niké. Mriežka 5×4 a 100 výherných línií prináša bohaté možnosti na výhry. Špecialitou tohto slotu sú wild symboly v dvoch verziách, pričom jedna z nich nahrádza symboly v celom jednom valci.

Svet hier Niké rozšíril svoju ponuku hier o štyri zaujímavé novinky. Je len na tebe, či chceš zažiť ovocnú zábavu v inom šate s hrami Neon Lines a Roll Shift. Alebo uprednostníš dobrodružstvo v americkej divočine v slote Buffalo Spin či vstúpiš do kriminálneho podsvetia so slotom Bonus Brothers.