2 nové hry v kasíne Svet hier Niké: Pridáš sa k trpaslíkom a vykopeš si zlatý poklad?

Svet hier Niké predstavil ďalšie dve nové hry. Zober krompáč do ruky, pripoj sa k bande trpaslíkov a vykop z hlbín zeme svoj zlatý poklad.

Dve nové hry v kasíne Svet hier Niké

Goblinions

Škriatkovia kopú hlboko v baniach poklad, pridáte sa k nim? Slot od Synot Games na piatich valcoch a troch riadkoch ponúka 25 výherných línií. Goblinions poteší milovníkov hazardnej zábavy „chuťovkami“ ako voľné točenia, respiny a sticky symboly. Goblin plní funkciu divokého symbolu a vozík plný dynamitu je scatter symbolom a spúšťa voľné točenia. Novinka v kasíne Svet hier Niké prináša typické „banícke“ symboly, ako napríklad prilbu, krompáč, lampáš či vrece zlata. Keď na valcoch vytočíš dva a viac Goblinov, tie sa zafixujú a spúšťajú sa respiny.

Forest Fruit

Čo tak zber lesného ovocia? Zaujímavé lákadlo, obzvlášť keď tento hrací automat z dielne spoločnosti Tech4Bet ponúka možnosť Royal Jackpotu. Päťvalcová hra s troma radmi symbolov a 20 výhernými líniami. V tejto hre nájdeš všetko potrebné: divoký symbol, scatter symbol aj voľné točenia. Divoký symbol vo výhernej línii spúšťa multiplikátor – jeden divoký symbol x2, dva divoké symboly x4, tri divoké symboly x8 a štyri divoké symboly x16. Hviezda je scatter symbolom a tri kusy ti prinesú 10 voľných točení.

Svet hier Niké pripravil pre milovníkov hazardnej zábavy dve atraktívne novinky. Vydaj sa s bandou trpaslíkou do hlbín zeme, zober do ruky krompáč, na hlavu si nasaď prilbu a vykop si poklad. Slot Forest Fruit má tiež niečo do seba, uspokojí skôr milovníkov ovocnej klasiky, ale zároveň prináša aj zaujímavé bonusové prvky.