2 nové hry prináša Svet hier Niké. Postavíš sa obávanému Capovi?

2 nové hry prináša Svet hier Niké. Postavíš sa obávanému Capovi?

Online kasíno Svet hier Niké predstavilo dve úplne nové hry vo svojom portfóliu. Zaži oslavu mŕtvych na mexický spôsob alebo naber odvahu a postav sa obávanému Capovi.

Dve novinky v kasíne Svet hier Niké

Skull Bonanza

Zaži oslavu mŕtvych na mexický spôsob a pripoj sa k temperamentným calaveras pri oslave tradičného sviatku Día de los Muertos. Uži si obdobu slovenského sviatku Všetkých svätých, pretože v Mexiku tento sviatok trvá celé tri dni a ide skôr o oslavu života ako smútenie. Hráš na piatich valcoch a slot obsahuje deväť výherných línií. Slot hrá množstvom farieb, nechýba veselá hudba a grafické efekty. Samozrejmosťou sú wild symboly, scatter symboly, free spiny, násobitele výhier alebo funkcia Hazard.

Novinka v ponuke kasína Svet hier Niké má 13 symbolov, nechýbajú tradičné prvky spájajúce sa s Mexikom a sviatkom Día de los Muertos. Kvety, ktorými si ženy pri tomto sviatku zdobia vlasy alebo fľaša tequily. Tradičný mexický hudobník s gitarou a najmä lebky, ktoré sú doslova symbolom tejto zaujímavej hry. Asi nikoho neprekvapí, že symbol lebky plní v tejto hre funkciu wild symbolu.

Pre fanúšikov športových stávok je nike stavkovanie cestou, ako si vychutnať každý zápas.

Oltár s nápisom Scatter nájdi na valcoch minimálne trikrát a spustíš bonusovú hru s 10 free spinmi. Zaujímavosťou tejto bonusovej hry je 5 wild symbolov a každý druh má inú funkciu. Pridávajú jeden, dva alebo tri free spiny naviac, prípadne násobia výhry dvoj a trojnásobne. Ide o tzv. Sticky Wild symboly (lepiace) a teda v priebehu free spinov všetky wild symboly zostávajú na svojom mieste až do konca bonusovej hry.

Respin City – Respin Capo

Máš odvahu postaviť sa zoči-voči obávanému a hrozivo vyzerajúcemu Capovi? V tomto slote od spoločnosti Tech4Bet hráš na troch valcoch a s troma radmi symbolov. Pri čísle tri zostal výrobca aj čo sa týka výherných línií. Respiny a wild symboly ťa budú sprevádzať po celú dobu hry. Ak sa nebojíš vkročiť do ringu, tak neváhaj a roztoč valce v tejto atraktívnej novinke v ponuke kasína Svet hier Niké.