V kasíno MONACObet vybuchla 100-tisícová bomba

Viete si predstaviť lepší vstup do nového roka, ako vyhrať 100-tisíc eur? Výhra, ktorá dokáže zmeniť život sa stala realitou v kasíne MONACObet.

Po sviatkoch má väčšina z nás hlboko do vrecka. Peňaženky a účty nám vybielia náklady na Vianoce a silvestrovské oslavy. Priam fantastickým spôsobom sa týchto starostí zbavil hráč s nickom EMK***56, ktorý si v kasíno MONACObet siahol za vklad 160 eur na rozprávkovú výhru 103 405 eur!

Na mimoriadne atraktívne výhry si môžete siahnuť v spomínanom kasíne aj vďaka neuveriteľnej akcii s názvom Novoročný MEGATURNAJ o 100 000 €. Celková dotácia je skutočne ohromujúca a v našich končinách takýto turnaj nemá obdobu.

MONACObet odmení víťaza akcie čiastkou 40-tisíc eur

Skončiť na „stupni víťazov“ je výhrou samou o sebe. Veď za prvé miesto si „ukrojí“ víťaz z celkovej dotácie 40 %, teda rovných 40-tisíc eur! Druhý v poradí inkasuje o polovicu menej ako víťaz, teda 20-tisíc eur a ani tretí určite nebude banovať, keď mu na účet pribudne 10-tisíc eur.

Turnaj odštartoval na Vianoce a potrvá mesiac, teda až do 24. januára 2022. Stále máte dostatok času na zbieranie bodov a posun v rebríčku na čo najvyššie pozície. Ďalšími pozitívami tejto bombastickej akcie je, že odmenu získa po konci turnaja až 400 najlepších hráčov. A do akcie sa počítajú body nazbierané v akejkoľvek valcovej hre.