Supreme Hot (recenzia): Ovocná retro klasika v MONACObet

Supreme Hot (recenzia): Ovocná retro klasika v MONACObet

Kasíno MONACObet krátko pred Vianocami rozšírilo ponuku výherných automatov o 20 kúskov z dielne spoločnosti EGT. Jednou z nich je Supreme Hot.

Supreme Hot je jednou z dvadsiatich noviniek od spoločnosti EGT, ktorými rozšírilo kasíno MONACObet pred Vianocami svoju ponuku. Ide o retro ovocný automat, ktorý poteší všetkých „old schoolových“ hráčov milujúcich ovocnú klasiku.

Supreme Hot pre milovníkov starej školy a ovocnej klasiky

Tento trojvalcový výherný automat prináša závan retro atmosféry zo starých klasických kamenných herní či pohostinstiev. Návratnosť stávok (RTP) je zhruba na úrovni 96,24 %, vďaka čomu sa radí k priemeru.

Supreme Hot patrí do série „Hot“ výherných automatov spoločnosti EGT. Sériu spája nielen slovíčko „Hot“ v názve, ale aj téma. O zaujímavé odmeny môžete bojovať na 27 výherných líniách. Ako ste pravdepodobne očakávali, stretneme sa s klasickými symbolmi ovocných automatov. Nechýbajú, samozrejme, ovocné symboly, sedmičky, zvony, hviezdy či BAR-y.

Supreme Hot od EGT

zdroj: EGT

Na jedno roztočenie si možno staviť od 15 centov po maximálne 20 eur. Maximálna výhra na jedno roztočenie je 1 200 eur. Ak očakávate bonusovú hru s free spinmi, zostanete sklamaní. No napraviť to Supreme Hot môže dvoma bonusovými funkciami. Jednou z nich je násobiteľ výhry, ktorý sa spustí po 9 identických symboloch ovocia. V prípade, že valce zaplní výlučne 1 symbol čerešne, marhule, hrozna alebo jablka, výhra sa zhodnotí 2-násobne.

Druhou špeciálnou funkciou v tejto hre je Gamble/Risk. Možnosť po víťaznom zatočení riskovať a tipovať na farbu karty. V prípade, že uhádnete správnu farbu, výhra sa zdvojnásobí. No ak netrafíte, prídete o pôvodnú výhru.

Pokiaľ máte radi „starú školu“, ovocnú tematiku a jednoduché výherné automaty, Supreme Hot je pre vás vhodná voľba.