Ako hrať výherné automaty celý deň zo 100 €?

Ako hrať výherné automaty celý deň zo 100 €?

Ukážeme vám, ako si vychutnať výherné automaty po celý deň a bude vám na to stačiť 100 € alebo menej.

Výherné automaty patria medzi hazardnými hráčmi medzi najobľúbenejšie hry. Faktom však je, že sú najnevýhodnejšie. Výhoda kasína pri niektorých slotoch môže byť až 10 %. To znamená, že vaše peniaze sa míňajú rýchlejšie ako pri iných hazardných hrách. Poskytneme vám návod na to, ako si užiť hranie na slotoch po celý deň a stačiť vám bude 100 € alebo menej. Pokiaľ vyrazíte do kasína za zábavou, tak vám určite pomôže návod na to, ako si za menej peňazí užiť viac zábavy.

Dôležitosť očakávanej hodnoty a výherné automaty

Jednoducho povedané, očakávaná hodnota je suma, ktorú môžete v priemere očakávať, že vyhráte pri danej stávke. Dôležité je pochopiť, že očakávaná hodnota je priemer založený na státisícoch alebo miliónoch opakovaní rovnakej stávky. Jednoduchý spôsob, ako vyjadriť očakávanú hodnotu, je použiť výhodu kasína alebo percento návratnosti hry, ktorú hráte. Výherné automaty majú väčšinou výhodu od 2 % do 10 %. Napríklad výherný automat má RTP (priemernú návratnosť vkladov) na úrovni 96 %. To znamená, že výhoda kasína – 4 %. Priemerne z 1 € stratíte 4 centy.

Napríklad zvládnete 400 spinov (zatočení) na slote za 1 hodinu. Jeden spin hráte v hodnote 1 €. Za hodinu dáte dohromady do hry 400 €. Ak hráte na slote s RTP 96 %, kde výhoda kasína dosahuje 4 %, tak v priemere stratíte 16 € za hodinu. Pamätajte, ide o priemernú hodnotu, takže odchýlky môžu nastať.

Použitie očakávanej hodnoty na určenie výšky kapitálu na hranie

Teraz, keď viete, ako určiť očakávanú hodnotu, môžete tieto informácie ľahko použiť na to, aby ste zistili, aký veľký musí byť váš bankroll a ako spravovať svoj bankroll, aby ste hrali po stanovenú dobu. Ak použijeme čísla z príkladu vyššie, na päť hodín hrania slotov vám vyjde priemerná strata 80 €. Ale viete s týmito číslami ľahko pracovať. Ak chcete hrať výherné automaty dlhšie, tak zmenšíte hodnotu jedného spinu na 50 centov. A spomínaná priemerná strata 80 € sa rozloží na 10 hodín. Samozrejme, pri slote s priemernou návratnosťou 96 %.

Takýmto spôsobom viete určiť, koľko peňazí v priemere stratíte za určitý počet hodín pri hraní na výhernom automate s konkrétnou priemernou návratnosťou stávok.