Zlatan Ibrahimovič má problém! Ukončí mu kariéru podiel v online herni?

Zlatan Ibrahimovič má problém! Ukončí mu kariéru podiel v online herni?

Hviezdny švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič má veľký problém. Hrozí mu koniec kariéry, nakoľko sa zistilo, že vlastní podiel v online herni.

Zlatan Ibrahimovič má problém, za podiel v online herni mu hrozí trojročná stopka

Švédske noviny Aftonbladet priniesli zaujímavú informáciu o tom, že Zlatan Ibrahimovič je v jednej nemenovanej online herni štvrtým najväčším vlastníkom s podielom vo výške 10 percent.

Nemenovaná online herňa, ktorej spolumajiteľom je hviezdny útočník, ponúka športové stávky či online kasíno.

FIFA a UEFA však zakazujú mať profesionálnym futbalistom podiel v hazardných spoločnostiach.

Zlatan Ibrahimovič má za sebou fantastickú kariéru a zapísal sa do futbalových dejín. Úspešne pôsobil v niekoľkých top európskych kluboch ako napríklad Ajax, Juventus, Inter Milan, AC Milan, Barcelona, Paris Saint Germain či Manchester United.

Aktuálne žiari vo veku 39 rokov opäť v drese AC Milan. Na konte má 15 ligových gólov v tejto sezóne a je na delenej šiestej pozícii v tabuľke strelcov Serie A.

Nedávno sa vrátil do švédskej reprezentácie. V závere marca sa predstavil v kvalifikačných stretnutiach o postup na MS 2022. Zlatan Ibrahimovič môže nastúpiť v lete na EURO proti Slovákom, ktorých majú Švédi v skupine.

Podľa Aftonbladet sa Ibrahimovič nedostal do švédskej nominácie na MS v roku 2018 práve z dôvodu, že švédska futbalová asociácia sa dozvedela o jeho podiele v hazardnej spoločnosti.

Hrozí mu trojročná stopka a keďže má už 39 rokov, znamenalo by to s určitosťou koniec jeho aktívnej futbalovej kariéry.