Ženy a ich výhody v kasíne: Ako ich využiť?

Ženy a ich výhody v kasíne: Ako ich využiť?

Ženy a ich výhody v kasíne. Nežnejšie pohlavie ich môže využiť vo svoj prospech a ako vám ozrejmíme v nasledujúcom článku.

Ženy a ich výhody v kasíne

Výhody žien v Black Jacku

Kasíno má strach z hráčov, ktorí v Black Jacku praktizujú počítacie systémy. Preto hráčov sledujú a pri náznakoch počítania ich vylúčia z hry.

Väčšinou počítajú karty muži a preto mužom venujú kasína v tomto ohľade zvýšenú pozornosť.

Zvyčajne ignorujú ženy, čo sa týka možného počítania kariet a v prípade, že patríte k nežnejšiemu pohlaviu, mali by ste túto výhodu využiť.

Ženy a ich výhody v kasíne zvyšuje atraktivita. Možno sa to niekomu nepáči, ale je to skrátka fakt.

Pokiaľ ste atraktívna žena, máte zvýšené šance, že dealer pri Black Jacku nespozoruje, že počítate karty. Skúsení hráči radia: ak ste žena a chcete pri Black Jacku počítať karty bez toho, aby vás odhalili, zvoľte čo najsexi outfit a vyberte si stôl s mužom dealerom. Pozornosť bude venovať úplne iným veciam, ako tomu, či počítate karty.

Dealeri zvyknú svoju slabosť pre nežnejšie pohlavie prejaviť napríklad tým, že po kontrole svojich kariet dlhšie váhajú pri otázke smerom k šarmantnej dáme, či chce poistenie. To môže byť náznak, že má Black Jack.

Výhody žien v pokeri

Muži majú na pokerovej scéne prevahu. Ženy sú v tejto hazardnej hre podceňované.

Využiť to môžu viacerými spôsobmi. Ak máte dobré karty na ruke, môžete hrať agresívnejšie stávky, pretože muži vám nedajú dostatočný kredit a neveria vám.

Ženám sa odporúča pri pokeri menej využívať blafovanie, pretože muži neveria, že majú dobrú ruku.

Kľúčové z pohľadu ženy pri hraní pokeru s mužmi je rozpoznať predsudky a využiť ich vo svoj prospech. Sťažovaním sa na zaujatosť nezarobíte lepšie peniaze. No využitím týchto predsudkov áno.

Záver

Ak ste žena, použite vyššie uvedené informácie na zlepšenie svojich výsledkov v hazardných hrách. Využite smutný fakt, že veľa mužov sa na vás pozerá zvrchu, vo svoj prospech a zoberte im peniaze.

Ak ste muž, uistite sa, že nemáte zlý prístup k nežnejšiemu pohlaviu a vyhnite sa tomu, aby vás akékoľvek zaujatosť stála peniaze. Každý človek by mal byť súdený podľa svojich činov, nie podľa pohlavia. Nežijeme však v dokonalom svete, takže si uvedomte predsudky vo svete a buď ich využite vo svoj prospech, alebo sa uistite, že vás  predsudky nebudú stáť peniaze.