Žena nechala trojročnú dcéru v kasíne vo Vegas, čelí obvineniu

Kasíno Wynn Las Vegas je opäť na titulkoch v súvislosti s trestným činom. Žena nechala opustené trojročné dieťa, čelí obvineniu.

Kasíno Wynn Las Vegas sa opäť spomína v súvislosti s nepríjemným incidentom, klasifikovaným ako trestný čin. Nedávno sme vás informovali o streľbe, pri ktorej zamestnanec kasína v garáži patriacej spomínanému hotelovému kasínu zastrelil pracovníka bezpečnostnej služby a následne aj seba.

Kasíno Wynn Las Vegas dejiskom ďalšej nepríjemnosti

Teraz sa kasíno Wynn spomína v súvislosti so ženou, ktorá čelí obvineniu, že v ňom opustila trojročnú dcéru. 26-ročná žena nechala v decembri minulého roka na toalete svoje dieťa napospas osudu.

Miriam Ramosová na miestnom súde čelí obvineniu zo zneužívania alebo zanedbávania povinnej starostlivosti o deti. Informovala o tom televízna stanica KLAS. V súčasnosti je zadržiavaná vo väzení bez možnosti kaucie, informuje iná miestna televízna stanica KSNV.

Minulý mesiac našla polícia Ramosovú v Kalifornii. 17. februára ju polícia zatkla. Do Nevady bola vydaná 8. marca. V utorok sa postavila pred miestny súd. Žene hrozí trest odňatia slobody.

Ramosová bola na toalete kasína Wynn Las Vegas s dcérkou asi 15 minút predtým, ako ju opustenú nechala a vyšla z hotelového kasína.

Neskôr ju objavili pracovníci bezpečnostnej služby, odovzdali ju a dievčatko bolo zdravotne v poriadku.

Ramosová bola známa tým, že často chodievala hrávať na Strip do Vegas.

Pôvodne žila v Nigérii. Potom sa presťahovala do Washingtonu DC. Jej dieťa bolo umiestnené do detskej ochrannej služby.