Zakaždým končíte v kasíne s prázdnymi vreckami? 4 dôvody, prečo vždy prehrávate

Patríte k hráčom, ktorí zakaždým končia v kasíne s prázdnymi vreckami? Tak práve vám predovšetkým venujeme tento článok. Štyri dôvody, prečo vždy prehrávate!

Končíte v kasíne s prázdnymi vreckami? Dôvody, pre ktoré vždy prehrávate

Hra naslepo

Úspešní hráči vedia, ktoré hazardné hry majú hrať, pretože v nich majú najlepšie možnosti a vyhliadky na výhru. Neúspešní hráči hrajú naslepo a nemajú ani tušenie, ktoré hry v kasíne sú z ich pohľadu najmenej výhodné. Počuli ste niečo o RTP alebo priemernej návratnosti stávok?

Lotérie, výherné automaty a Keno – zvyčajne najmenej výhodné hazardné hry z pohľadu hráčov. Úspešných hráčov nájdete hrať blackjack, poker alebo uzatvárať športové stávky. Najhoršia vec, akú hazardný hráč môže mať, je byť slepý voči svojim reálnym šanciam v konkrétnych hrách.

Ignorácia stratégie

Každý hazardný hráč môže použiť základné stratégie na okamžité zlepšenie svojich výsledkov. Napriek tomu väčšina hráčov pri hraní v kasíne žiadnu stratégiu nepoužíva a hrá úplne na náhodu. Poker, blackjack alebo video poker umožňujú využitie rozličných strategických prvkov, vďaka ktorým dokážete účinne znížiť výhodu kasína a zvýšiť svoje šance na úspech.

Nevyužívanie bankroll manažmentu

Pokiaľ uzatvárate stávky náhodne, tak sa nečudujte, že zakaždým opúšťate kasíno s prázdnymi vreckami. Kvalitný bankroll manažment, resp. správa vašich financií určených na hazard, vám síce nepomôže k výhram, ale umožní vám redukovať straty. A pomôže vám vyhrávať viac z dlhodobého hľadiska.

Základom je určiť si výšku bankrollu, teda peňazí určených výlučne na hazard a nie napríklad na bežné výdavky. Vyberte si niektorú zo stratégií bankroll manažmentu a nastavte si limity na výhry a prehry.

Pridlhé hranie

V predošlom bode sme zmieňovali limity na výhry a prehry. Existujú však aj časové limity, ktoré zabezpečia, aby ste v kasíne neboli príliš dlho. Unavená myseľ robí chyby a aby ste sa im vyhli, tak potrebujete limitovať svoj čas strávený hraním. Každé zlé rozhodnutie v kasíne vás môže stáť veľa peňazí.

Ďalšie rady a tipy pre hazardných hráčov môžete nájsť TU.