Výherné čísla mu zjavil vraj boh: Duchovný vodca vyhral jackpot, zakázali mu vstup do kasín

Výherné čísla mu zjavil vraj boh: Duchovný vodca vyhral jackpot, zakázali mu vstup do kasín

Vyhral jackpot, zakázali mu vstup do všetkých kasín v krajine. Duchovný vodca tvrdí, že výherné čísla mu zjavil samotný boh.

Duchovný vodca v Zimbabwe vyhral jackpot. Tvrdí, že výherné čísla mu zjavil boh a dostal zákaz vstupu do kasín v celej krajine

Kuriózny príbeh. Duchovný vodca zimbabwskej sekty Emmanuel Mutumwa nedávno vyhral v kasíne jackpot v hodnote 30-tisíc dolárov. Na tom by nebolo nič zvláštne, ale tento zásah do čierneho pripísal bohovi. „Ako prorokovi mi boli výherné čísla zjavené prostredníctvom zjavenia. Nebolo to šťastí, ale božom posolstve. Modlil som sa, aby mi boh zjavil výherné kombinácie,“ cituje duchovného vodcu Daily Star.

Mutumwa dostal zákaz vstupu do všetkých kasín v krajine. Tie sa obávajú jeho duchovnej sily a zjavení, tak sa uchýlili k tomuto preventívnemu opatreniu. No samozrejme, duchovnému milovníkovi hazardných hier sa toto opatrenie vôbec nepáči a cíti krivdu. „Boja sa, že skrachujú, pretože budem vyhrávať príliš často,“ hovorí a dodal, že časť z výhry venoval na dobročinné účely, prispel na charitu aj na členov svojho duchovného spoločenstva.

Prehovoril aj manažér jedného z kasín, ktoré odmietajú Mutumwu vpustiť a umožniť mu hrať hazardné hry. Priznal, že podobné opatrenia sú bežnou praxou kasín, ktoré robia všetko pre to, aby si uchránili svoj zisk. A to je nezlučiteľné s pravidelne vyhrávajúcimi hráčmi. Informuje o tom LADbible.