Výherné automaty s vysokou volatilitou: Tieto tri výhody majú

Výherné automaty s vysokou volatilitou: Tieto tri výhody majú

Výherné automaty s vysokou volatilitou skrývajú v sebe tieto tri výhody.

Najskôr nebude na škodu veci pripomenúť si, čo to vlastne volatilita pri výherných automatoch je.

Niektorí vývojári online slotov udávajú volatilitu prostredníctvom stupníc od 1 do 100 (Yggdrasil) alebo od 1 do 10 (Elk). Takže môžete googliť či vyhľadávať rôzne recenzie.

Pri výherných automatoch sa uvádzajú tabuľky výhier, z ktorých sa dá tento ukazovateľ vyčítať. Nezabudnite však zohľadniť rôzne bonusové hry a funkcie, práve na nich sa dá získať zvyčajne najviac.

Dobrý tipom je vyskúšať si konkrétnu hru v praxi. Našťastie jednotlivé online kasína umožňujú hranie zdarma. Takže uvidíte, aká je volatilita pri jednotlivých hrách.

Ak hráte predovšetkým pre zábavu, hry s nízkou volatilitou môžu byť pre vás to pravé orechové. Výhry sú síce nižšie, no častejšie zažívate pocit triumfu. Pri hrách s vysokou volatilitou sú výhry vyššie, ale o to menej časté. Je to dosť stávka na riziko.

Postupom času, keď si vyskúšate viac hier, prídete na to, čo vám sedí najlepšie.

Prečo vyberať výherné automaty s vysokou volatilitou

Pozrieme sa konkrétnejšie na výherné automaty s vysokou volatilitou. Tie z pohľadu hráča prinášajú tri zásadné plusy:

Možnosť obrovských jackpotov

Práve tento aspekt môže za to, prečo sú sloty s vysokou volatilitou medzi väčšinou hráčov tak obľúbené. Žiadna iná hazardná hra v kasíne neposkytuje možnosť tak rýchleho zárobku, ako práve výherné automaty. Samozrejme, musíte si vyberať správne sloty, aby ste hrali o najlepšie výhry. Sloty s vysokou volatilitou bežne prinášajú najväčšie jackpoty. Výhry, ktoré vyrážajú dych a menia hráčom životy, tie sa dejú práve na slotoch s vysokou volatilitou.

Prístup k ďalším bonusovým funkciám

Výherné automaty sa rokmi vyvíjajú a moderné sloty obsahujú rozličné minihry, ktoré slúžia ako bonusové. Napríklad: hráte slot s pretekárskou tematikou. Vytočíte tri scatter symboly a spustíte bonus. Dostanete sa na druhú obrazovku, na ktorej je pretekárska dráha a niekoľko rozličných áut. Musíte si vybrať jedno z vozidiel a dúfať, že vaše auto vyhrá preteky a získa pre vás najlepšiu cenu.

Väčšie bežné výhry

Pokiaľ ide o výherné automaty, jackpoty priťahujú najväčšiu pozornosť hráčov. Priznajme si, pravdepodobnosť na ich výhru je veľmi malá. Veľké bežné ceny sú najrealistickejšou cestou, ako sa poriadne nabaliť pri hraní výherných slotov. Viac veľkých bežných výplat zvyšuje vaše šance na získanie pozoruhodných výhier.