Virtuálna realita či hlasové príkazy. Ako budú vyzerať výherné automaty budúcnosti?

Virtuálna realita či hlasové príkazy. Ako budú vyzerať výherné automaty budúcnosti?

Pokrok nemožno zastaviť, pozreli sme sa preto na to, ako budú vyzerať výherné automaty budúcnosti.

Ako budú vyzerať výherné automaty budúcnosti?

Hlasové príkazy

Výherné automaty mali najskôr staré ťahacie páky, potom prišli tlačidlá a teraz ich hráme pomocou dotykových displejov. Prirodzený technologický pokrok nemožno zastaviť a v budúcnosti môžeme počítať s ovládaním slotov pomocou hlasových príkazov.

Svet bez tlačidiel je na obzore. Hlasom budeme čoskoro ovládať telefóny, počítače, prístrojové dosky v autách, ale predstavte si, že potenciálne aj výherné automaty. „Točte“, poviete a valce sa roztočia. To dokáže zrýchliť hru a efekt uvidia aj kasína na svojich pokladniciach.

Virtuálna realita

Virtuálna realita zažíva v poslednom období obrovský rozmach. Výherné automaty budúcnosti vyzbrojené technológiou virtuálnej reality prinesú hráčovi celkom nový zážitok. Predstavme si to ako automobilovú arkádovú hru, v ktorej si sadnete, pripútate sa a zažijete zážitok svojho života. V závislosti od témy slotu sa ponoríte do úplne iného sveta, chodili by ste, rozprávali, dokonale interagovali a zažívali niečo podobné, ako videohru.

Platba bitcoinmi

Kryptomena je považovaná za vlnu budúcnosti a nie nejaký prechodný módny výstrelok na pár dní. Na legitimite naberá aj v hazardnom svete a dôkazom je, že v niektorých online kasínach môžete uskutočňovať transfery aj prostredníctvom kryptomeny. V podstate už teraz dokážete nadotovať svoj účet v online kasíne formou bitcoinov a môžete za tieto peniaze roztočiť aj výherné automaty.

Sloty na základe zručností

Výherné sloty v súčasnosti závisia výlučne od prvku šťastia. Ale začínajú sa objavovať prvé lastovičky výherných automatov založených na zručnostiach hráčov. Napríklad slot Danger Arena, v ktorom sa hráči zameriavajú na nepriateľov pohybujúcich sa po obrazovke. Strieľačka a hra z pohľadu prvej osoby vás vráti do čias počítačových hier. Keď dobre strieľate a máte dobré skóre, tak zvýšite svoju výplatu. Výsledok hry nebude len prvkom náhody a to pridáva do výherných slotov úplne iný rozmer.