Víkendový turnaj v kasíne Monaco: V hre až 2 000 EUR!

Víkendový turnaj v kasíne Monaco: V hre až 2 000 EUR!

V kasíne Monaco si pre všetkých milovníkov hazardnej zábavy pripravili turnaj, ktorý je štedro nadotovaný čiastkou až 2 000 EUR.

Ak máš rád hazardnú zábavu, v kasíne Monaco určite nesmieš prehliadnuť víkendový turnaj. Nenechaj sa zmiasť názvom. Akcia štartuje vo štvrtok 13. mája od 12. hodiny. Potrvá do 16. mája 23:59.

Dostaneš možnosť ukázať čo vieš a predviesť svoje schopnosti v deviatich vybraných hrách od spoločnosti Apollo. Dvadsiatka najlepších hráčov získa peňažné ceny.

Víťaz víkendového turnaja v kasíne Monaco získa až 600 EUR

V hre je štedrá celková dotácia až 2 000 EUR. Víťaz berie z toho 600 EUR. Za druhé miesto je krásna odmena vo výške 400 EUR. „Bronzový“, teda tretí hráč sa môže tešiť na výhru 300 EUR.

Hráči v rebríčku budú zoradení podľa kritéria WIN / BET. Hrať musia len vybraných deväť hier a rátajú sa hry počas uvedeného obdobia trvania akcie.

Ak vám nie je jasné, čo kritérium WIN / BET znamená, na príklade vám vysvetlíme, ako sa body do rebríčka počítajú:

Hráč má stávku 10 eur a za túto stávku získa výhru 55 eur. Jeho koeficient je 55/10 = 5,5. Tento koeficient by vyjadroval počet získaných bodov. Body by sa zobrazovali s dvoma desatinnými miestami. Hráč taktiež môže navýšiť stávku napríklad na sumu 20 eur a získať výhru 200 eur, jeho koeficient by bol 200/20 = 10 bodov. Celkový výsledok tohto hráča v tabuľke by bol 5,5 + 10 = 15,5 bodov. Každá nasledujúca výhra sa pripočíta k celkovému skóre, podľa rovnakého princípu: WIN / BET = počet získaných bodov.

Viac o turnaji v kasíne Monaco sa môžeš dočítať na oficiálnom webe prevádzkovateľa akcie.