Veľkonočný týždeň v kasíne MonacoBet: 15 spinov každý deň

Veľkonočný týždeň v kasíne MonacoBet: 15 spinov každý deň

Kasíno MonacoBet si pripravilo pre milovníkov hazardnej zábavy akciu Veľkonočný týždeň, v ktorej môžeš získať každý deň 15 free spinov.

Veľká noc patrí medzi najkrajšie sviatky v roku, ale okrem tradičnej oblievačky a šibačky si tento rok môžete užiť aj Veľkonočný týždeň v kasíne MonacoBet. Akciu, v rámci ktorej množstva zábavy možno získať navyše aj 15 voľných roztočení každý deň.

Veľkonočný týždeň v kasíne MonacoBet

Akcia prebieha počas veľkonočného týždňa – štartuje v utorok 12. apríla a končí v pondelok 18. apríla 2022. Každý deň sa hrá o 15 free spinov, teda dovedna počas akcie možno získať 105 spinov. Podmienkou na ich získanie je každý deň trvania akcie pretočiť na vkladoch na výherných automatoch minimálne 10 eur.

Hodnota minimálneho vkladu na jedno roztočenie je 0,30 eur. Hrať možno na akomkoľvek výhernom automate z ponuky kasína MonacoBet. Nedávno rozšírilo ponuku svojich hier o 10 noviniek od spoločnosti Tom Horn Gaming, preto môžete hrať v rámci spomínanej akcie aj tieto sloty. Po získaní denného bonusu je možné odohrať voľné otočenia vo vybranej hre dňa. Denný bonus je možné získať iba jeden krát za daný deň.

V utorok je vybranou hrou dňa Fruit Awards, streda prináša hru Ice Bar 27, vo štvrtok je to slot Joker 81 alebo sa v piatok môžete vydať na lov v hre Buffalo Hunt. Sobota otvorí tajomnú knihu v hre Book of Secrets a nedeľa ponúka slot Hunters Spirit. Na Veľkonočný pondelok môžete prípadne získané free spiny pretočiť na hre Corsair Queen.

Zabávajte sa počas Veľkonočného týždňa so skvelou akciou v kasíne MonacoBet, zbierajte free spiny a nezabudnite ich pretočiť vo vybranej hre daného dňa.