V TIPOS kasíno padol historicky najvyšší jackpot: Z tej sumy sa vám zatočí hlava

V TIPOS kasíno padol historicky najvyšší jackpot: Z tej sumy sa vám zatočí hlava

Historicky najvyšší jackpot padol v TIPOS kasíno! Z tej sumy sa vám poriadne zatočí hlava.

Historicky najvyšší jackpot v TIPOS kasíno

Snívajú o tom milióny hráčov po celom svete. Obrovský jackpot, ktorý ti zmení celý život naruby. Môžeš nechať prácu, máš množstvo voľného času, ktorý môžeš venovať svojim koníčkom, rodine či priateľom. Nemusíš riešiť peniaze, máš dostatok financií na všetko, čo potrebuješ.

TIPOS kasíno zaznamenal nový rekord. Historicky najvyšší jackpot vyhral hráč s nickom m****ros. V čase 20:20 v pondelok večer 11. marca sa rozhodol zabaviť pri hre Turbo Slots. Hral za spin v hodnote 10 centov. Azda ani neveril vlastným očiam, keď „rozbil“ TIPOS Jackpot v hodnote 146 288 eur.

Je to historicky najvyššia výhra, akú v online TIPOS kasíno niekto kedy vyhral. A stačil symbolický vklad 10 centov na spin. Turbo Slots priniesli skutočne turbo výhru! Ako vidíte, vyhrať môže naozaj každý. Je jedno, z akého kútu zeme si, akú hru sa rozhodneš hrať či aká je výška tvojho vkladu. Pani Šťastena sa môže usmiať na skutočne každého.

Aj aktuálne sa v TIPOS kasíno hrá o zaujímavé jackpoty. Zlatý TIPOS Jackpot znovu naberá na sile, už prekročil hranicu 60-tisíc eur. Amusnet Jackpots na najvyššej úrovni prináša možnosť výhry 20-tisíc eur, Tech4Bet Royal Jackpot ponúka takmer 50-tisíc eur. Zaujímavý je aj Kajot Joker Bonus, na najvyššej úrovni je možné vyhrať 30-tisíc eur.

Veľká zábava, veľké zážitky a veľké výhry! To všetko ti prináša TIPOS kasíno, tak neváhaj a roztoč valce aj ty.