V MonacoBet sa nehrá o fazuľky: TOP 5 najvyšších výhier

V MonacoBet sa nehrá o fazuľky: TOP 5 najvyšších výhier

Online kasíno MonacoBet prináša možnosť skvelej zábavy aj šancu na úžasné výhry. Pozrite si rebríček TOP 5 najvyšších výhier v histórii.

Skvelá zábava, turnaje nabité adrenalínom, neustále širšia ponuka hier a šanca na parádne výhry! To je online kasíno MonacoBet.

Len pri pohľade na uplynulé týždne vidieť, ako doslova rozmaznáva svojich klientov. V marci rozšírilo ponuku výherných automatov o 10 noviniek od spoločnosti Tom Horn Gaming. Postupne vám ich predstavíme podrobnejšie v našich recenziách. Nedávno sme si posvietili na zaujímavý slot Diamond Hill.

V apríli mali hráči možnosť užiť si Happy Days a bojovať vo vybrané dni o 5-eurový bonus. Zaujímavá akcia bola aj Veľkonočný týždeň, počas ktorého bolo v hre 15 free spinov každý deň.

V online kasíne MonacoBet hráči zažívajú nielen adrenalín a dobrodružstvo s parádnymi hrami a akciami, ale majú možnosť hrať o skvelé výhry. Stačí pohľad do Siene slávy tejto online herne a hneď je jasno.

TOP 5 výhier v histórii online kasína MonacoBet

Rebríčku TOP 5 historicky najvyšších výhier dominuje hráč, ktorý si prišiel na rozprávkových 140 000 €. Len dvom hráčom v MonacoBet sa podarilo vyhrať 100+ tisíc €. Okrem spomínaného borca to dokázal aj ďalší, ktorý vyhral 103 405 €.

Tretia najvyššia výhra v histórii tohto kasína siahala na magickú hranicu 100 tisíc €, bolo to 97 249,75 €. S obrovským odstupom nasleduje štvrtá najvyššia výhra v hodnote 41 250 € a elitnú päťku uzatvára výhra v hodnote rovných 37-tisíc €.

Sami vidíte, nielen poriadna dávka zábavy a adrenalínu, ale aj možnosť skvelých výhier pozýva do online kasína MonacoBet.