Triky, ako vyťažiť v kasíne maximum zo svojich peňazí

Triky, ako vyťažiť v kasíne maximum zo svojich peňazí

Jednoduché triky, ako vyťažiť zo svojich peňazí v kasíne maximum.

Skvelé triky, ako vyťažiť v kasíne maximum zo svojich peňazí

Hrajte hry s nízkymi limitmi

Výber hier s nízkymi limitmi stávok vás udrží v hre dlhšie. Kasína si berú formou výhody (house edge) percentuálne z každej stávky, ale čím sú limity vyššie, tým v priemere viac strácate. Držte sa stolov a hier s nízkymi limitmi stávok a vydržíte hrať dlhšie.

Vyhýbajte sa automatom pri záchodoch

Kolujú najrôznejšie mýty, ako sú niektoré hazardné hry menej výhodné podľa umiestnenia v kasíne. Niečo málo na tom pravdy je. Napríklad sloty umiestnené pri WC nepatria k najvýhodnejším. Kasína počítajú s tým, že ľudia čakajúci v rade na záchod, alebo čakajúci na priateľa, hodia niečo do stroja.

Využitie stratégie v blackjacku

Ak chcete vyťažiť maximum zo svojich peňazí v kasíne, hrajte blackjack. Ale používajte pri ňom minimálne jednu z dvoch vecí. V ideálnom prípade ste zdatný v počítaní kariet a ste na ceste k zisku. Ak nie, využívajte aspoň základnú stratégiu. Teda tabuľku, v ktorej je rozpis každej ruky a ako v tom prípade ideálne zahrať.

Využite maximum z bonusov online kasín

Online kasína sú výborné okrem iného tým, že prinášajú fantastické vstupné bonusy. Snažte sa ich využiť na maximum.

Ak radi trávite čas v kasíne, prípadne využívate služby online kasína, tak potom vás možno bude zaujímať niekoľko dôvodov, pre ktoré poker môže nováčikov vyjsť poriadne draho.