Triky, aby hráči neprestávali hrať výherné automaty (2.)

Triky, aby hráči neprestávali hrať výherné automaty (2.)

Výherné automaty sú podstatnou časťou zisku kasín, či už kamenných alebo online. Predstavíme vám ďalšie tri triky, ktoré používajú na to, aby udržali hráčov pri hre.

Ďalšie tri triky, aby hráči neprestávali hrať výherné automaty

Odomknutie bonusových kôl

Aj skúsenejší hráči tomuto triku prepadajú veľmi často. Princíp je jednoduchý, čím viac hráte, tým je vyššia šanca na odomknutie bonusového kola. Ak sa vám podarí dostať do bonusového kola, šanca na vysokú výhru je dobrá. V princípe sa ale kasína prostredníctvom tohto triku snažia hráčov držať neustále v hre a výherné automaty ich napokon vyjdú na slušný balík.

Napredovanie v príbehu

Veľmi sofistikovaný trik. Napredovanie v príbehu hry funguje na približne rovnakom princípe ako odomykanie bonusových kôl. Prekvapujúce, že viac výherných automatov nemá zaujímavé a pútavé príbehy, ktoré postupným rozmotávaním viac a viac vťahujú hráča do hry.

Bonus za opätovné nabitie

Mnoho kasín využíva túto fintu. Po prvotnom dobití kreditu vám buď peniaze dôjdu alebo poklesnú natoľko, že zvažujete dobitie kreditu. Niektoré kasína ponúkajú bonus za opätovné dobitie. Tým vás ešte viac motivujú dobíjať a vo finále hrať dlhšie a dlhšie. Nie je tajomstvom, pri percente návratnosti stávok jednotlivých výherných automatov, že čím dlhšie hráte, tým v priemere viac prehráte.

Ako sa týmto trikom vyhnúť?

Výherné automaty vo všeobecnosti nedávajú šancu hráčom zarobiť. Práve naopak, pri nastavenej výhernosti (RTP) sa na slotoch dlhodobo nedá byť v zisku, ale v strate. Na slotoch sa nedá využiť ani žiadna taktika či stratégia, spoliehať sa musíte len na prvok náhody. Spomínané triky a ich dopad aspoň čiastočne eliminujete tým, že si nastavíte maximálny limit stávok alebo si definujete maximálny čas, ktorý chcete hraniu automatov venovať.