Tajomný piatok v kasíne MonacoBet: Turnaj o 300€

Tajomný piatok v kasíne MonacoBet: Turnaj o 300€

Uži si záver pracovného týždňa v kasíne MonacoBet a zabojuj v turnaji Tajomný piatok o svoj podiel z dotácie 300 €.

Tajomný piatok v kasíne MonacoBet

Nechaj odísť starosti všedných dní a privítaj víkend s turnajom Tajomný piatok v kasíne MonacoBet. V hre je celková dotácia v hodnote 300 €. Skvele sa zabávaj, zmeraj si sily s ostatnými a zabojuj o svoj podiel z koláča.

Turnaj Tajomný piatok prebieha každý piatok večer v čase od 18:00 do 23:59. Pravidlá sú úplne jednoduché, hráči hrajú výherné automaty z ponuky kasína MonacoBet. Zbierajú body v závislosti od hodnoty svojich stávok. Počítajú sa len spiny v minimálnej hodnote 0,40 €.

Štyridsať hráčov s najvyšším počtom bodov nazbieraných v uvedenom časovom rozmedzí získava podiel z dotácie 300 € v rámci turnaja Tajomný piatok. Víťaz piatkového turnaja získa 40 €, hráči na zvyšných dvoch „medailových“ pozíciách si pripíšu zhodne po 25 €.

MonacoBet prináša nielen každý deň atraktívne turnaje so zaujímavými dotáciami, ale aj rôzne promo akcie. V apríli to boli napríklad Veľkonočný týždeň, Happy Days či Antický týždeň. Hráči v spomínanej online herni sa rozhodne nenudia, pretože okrem zaujímavých turnajov  a akcií pribúdajú do ponuky aj nové hry. V marci pribudli do ponuky výherných automatov hry od spoločnosti Tom Horn Gaming, konkrétne 10 noviniek. Jednou z nich je napríklad slot Diamond Hill, ktorý sme vám predstavili v našej recenzii.